Türkiye’nin En Çok Takipçili Instagram Hesapları 2024
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Türkiye’nin En Çok Takipçili Instagram Hesapları 2024

En popüler Türk Instagram hesaplarından oluşan bir liste ile karşınızdayız. Aylık yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcısı olan Instagram, devasa bir platform ve tüm dünyada oldukça popüler. Influencer’ların yükselişiyle, insanlar orada geçimlerini bile sağlayabiliyor (ya da en azından bazı ücretsiz şeyler elde edebiliyor).

Türkiye’nin En Çok Takipçili Instagram Hesapları

Futbolculardan müzisyenlere, aktrislerden oyunculara kadar Türkiye’nin en iyi Instagram hesaplarını keşfetmek için makalemizi okumaya devam edin. Bu listeyi Instagram’daki son takipçi sayılarına uygun olarak hazırladık. Öyleyse, yerinize oturun, kendinizi evinizde hissedin ve Instagram’daki en popüler Türk fenomenlerini öğrenmenin keyfini çıkarmaya hazır olun! Türkiye’nin en çok takipçili ınstagram hesapları karşınızda.

6. Murat Boz (9,9m Takipçi)

En çok beğenilen Instagram paylaşımları listesinin demirbaşlarından biri de müzisyen ve oyuncu Murat Boz.

Hesabında selfie’ler, etkinliklerdeki halleri, arkadaşlarının fotoğrafları gibi alışılagelmiş pop yıldızı paylaşımları var, ancak Türkiye’nin siyasi durumu gibi konularda birkaç siyasi paylaşım da yer alıyor.

5. Hadise (10,3m Takipçi)

Konu Hadise olunca onun ne kadar seksi olduğundan bahsetmeden geçmek olmaz. Hadise tartışmasız Türkiye’nin en ünlü yıldızlarından biri. Ve güzel şarkıcı Instagram’da 10 milyondan fazla takipçisiyle bunu kanıtlıyor.

4. Hande Erçel (11,1m Takipçi)

Hande Erçel de sitemizde yerini alan bir diğer ünlü Türk.. Güzel oyuncu ve model Hande Erçel’in büyülü kariyer hikayesi bir güzellik yarışması ile başladı. Sonrasında ise Türk ve yabancı izleyiciler onun adını medyada sıkça duymaya başladı. Şimdilerde ise yeni dizi Azize’deki yeni rolü için hazırlanıyor.

Genç oyuncuya bundan sonraki kariyeri için başarılar diliyoruz.

3- Czn Burak – Burak Özdemir (12m Takipçi)

Czn Burak (Burak Özdemir) olağanüstü yemek pişirme yeteneği, yemeklerle çektiği sıra dışı ve komik videoları ve geleneksel Türk mutfağından dev porsiyonlarıyla tartışmasız bir Instagram fenomeni! Öyle ki şarkıcılardan aktör ve aktrislere, futbolculardan politikacılara kadar birçok Türk ünlüyü bile geride bıraktı.

Özellikle kendine has güler yüzü sayesinde ünlendiğini de belirtmeden geçmeyelim.

2. Burak Özçivit (13,5m Takipçi)

Türkiye’nin belki de en yakışıklı erkeği ile karşınızdayız: Burak Özçivit.

Burak Özçivit bir zamanlar başarılı bir mankendi ve ününü hem Türkiye’de hem de dünyada katıldığı birçok güzellik yarışmasına borçlu. Daha sonra çeşitli dizi projeleriyle televizyonda yer almaya başladı. Bu arada Nusret Gökçe (nusr-et) onun tahtını elinden almadan önce bu listenin ilk sırasındaydı. Ama Burak Özçivit hala Instagram’ın en popüler adamı.

1. Nusr-et – Nusret Gökçe (23.8m Takipçi)

Nusret ya da daha çok bilinen adıyla Salt Bae, Türk kasap, şef ve restoran işletmecisidir. Uluslararası üne sahip olduğu için kendisine olan merak giderek artıyor. Zor bir hayat geçirdikten sonra şimdi dünya çapında bir fenomen. Daha sonra Gökçe, Ocak 2017’den itibaren etleri “ustaca” kestiğini ve tuz serptiğini gösteren bir dizi viral İnternet videosu ve mem ile daha yaygın bir şekilde tanındı.

Gökçe’nin ünü, 7 Ocak 2017’de restoranının Twitter hesabında yayınladığı “Ottoman Steak” adlı viral video ile geldi. Video’nun toplam izlenmesi kısa süre içerisinde 10 milyon izlenmeyi aştı ve Nusret “Salt Bae” lakabını elde etti. Tuzu serpme şeklinden dolayı: parmak uçlarından ön koluna damlatıyor ve sonra yemeğin üzerine düşüyor. Bu paylaşımın yarattığı viral etki sayesinde Gökçe’nin profili muazzam ölçüde genişledi. Dahası, dünyanın dört bir yanından çok sayıda ünlü ve siyasetçiye hizmet verdi.

Son olarak, Instagram’daki 23,8 milyon takipçisiyle listemizin ilk sırasını kesinlikle hak ediyor.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili