iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Fiyatı
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Fiyatı

0

Son zamanlar da bize gelen sorulardan birisi de İphone 8 Plus telefonunun arka cam değişim fiyatı ne kadar ? sorusu oluyor. Bizde bu konu hakkında detaylı araştırmalar yaptık ve edinmiş olduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. Şimdi arkadaşlar 2022 yılında İphone 8 Plus arka camın değişimi 300 ila 500 TL arasında değişmektedir.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Fiyatı

Fakat şöyle bir şey var ki eğer kullanıcı hatası yoksa yani yere çarpma veya düşme gibi bir durum söz konusu değilse o zaman 6 aya yakın garantisi bulunmaktadır. Telefonunuzun garantisi de devam ediyorsa aynı şekilde garantiye verebilirsiniz.

İphone 8 arka camını isteyenler orjinal parça olarak Apple’da değiştirebilirsiniz ya da isterseniz güvenmiş olduğunuz bir tamirci varsa oradan da iletişime geçip yaptırabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi

İphone 8 telefonlarında belli bir zamandan sonra arka kısmında bulunan cam yüzeyin de çizikler meydana gelebiliyor veya kırılabiliyor. Böyle bir durum olduğundan dolayı kullanıcılar da ister istemez değiştirmek ister. Arka camın parça değişimi 300 – 500 TL arasında değişir.

İphone 8 Plus telefonu çok pahalı bir telefon olduğundan dolayı her zaman işin de uzman olan teknik servis elamanında yaptırmanız son derece önemlidir. Aynı zaman da Apple ile iletişim kurarak Orjinal parça da taktırabilirsiniz ama bunun fiyatı farklı olabilir.

iPhone 8 Plus Arka Cam Fiyatı

Yukarı da da belirtmiş olduğumuz üzere cep telefonunuzun arka camını 300 veya 500 TL arasında değiştirmeniz mümkündür. Ama fiyata göre kullanılan malzeme de son derece önemlidir. İnternet üzerinde birden fazla teknik servis firmaları bulunmaktadır. Bulmuş olduğunuz firma hakkında detaylı bir şekilde araştırma yaparak arka cam değişimini yaptırabilirsiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir