Örgü Kız Bebek Patik Modelleri Kolay
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Kız Bebek Patik Modelleri Kolay

0

Her zaman pembe patik görünce aklımıza kız bebekler gelir değil mi ? İşte hamarat kadınlarımız kız bebekleri için çok güzel patik modelleri yapmışlar. Her sene olduğu gibi bu sene de kız bebekleri için örülen patikler gerçekten harika görünüyor. Bizler de bu yazımızda kız bebekleri için 2021 yılına özel olarak marifetli kadınlarımız tarafından örülen yapımı da kolay olan kız bebek patik modellerini paylaştık.

Aslında hem kız hem de erkek bebekleri için kışa özel olarak yapılan patik modelleri bulunuyor. Bu makalemizde sadece kız bebekleri için yapılan patiklere göz atacağız ve daha sonraki makalemizde erkek bebekleri için yapılan patikleri de inceleyeceğiz.

2021 Kız Bebek Patik Modelleri

İçindekiler

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ BEBEK PATİKLERİ

Malum kış gelmeye başlıyor ve artık örgü örme zamanı da başlıyor değil mi ? Eğer sizin de kız bebeğiniz varsa veya torununuz falan ona burada bulunan patiklerden birini örebilirsiniz. Merak etmeyin hanımlar herkes daha kolay yapabilmesi için netten en kolay modelleri bulup sayfama o şekilde ekledim.

Patikler el emeği ile yapılırken bazı durumlarda dışarıdan hazır bir şekilde de temin edilebiliyor. Mesela sizler örgü işini bilmiyorsanız ama bebeğinize patik giydirmek istiyorsanız o zaman BURADAN en güzel patik modellerini bulup satın alabilirsiniz.

basit Kız Bebek Patik Modelleri

ÖRGÜ PATİK FİYATLARI NE KADAR ?

Günümüzde en çok yapılan örgülerden birisi patik olsa da birçok anne tığ işini bilmediğinden veya acelesi olduğundan dolayı dışarıdan hazır olarak satın almak isterler. Ama dışarıdan hazır almadan önce fiyatlarını bilmeniz de fayda var tabi. Örgü patik modellerinde fiyatlar patik yapımında kullanılan malzeme , kalınlık ve detaylar göz önünde bulundurulup ona göre fiyat çıkıyor.

çok güzel Kız Bebek Patik Modelleri

Örgü bebek patik modellerinde fiyatlar en az 40 TL en fazla ise 200 TL kadar çıkmaktadır. Yani gördüğünüz gibi aslında dışarıdan hazır olarak da alınabilir fakat tığ işini biliyorsanız kendi hayal gücünüzü de kullanıp veya burada bulunan bir modeli kendi kafanızda tasarlayıp o şekilde bebeğinize örmeniz daha doğru seçim olur.

Hem kız hem de erkek bebekleri için patik modellerine bakmak isterseniz BURADAN ulaşıp modellerimizi inceleyebilirsiniz.

el örgüsü Kız Bebek Patik Modelleri
en güzel Kız Bebek Patik Modelleri
en yeni Kız Bebek Patik Modelleri
farklı Kız Bebek Patik Modelleri
güzel Kız Bebek Patik Modelleri
Kız Bebek Patik Modelleri 2021
Kız Bebek Patik Modelleri basit
Kız Bebek Patik Modelleri kolay
Kız Bebek Patik Modelleri
kolay Kız Bebek Patik Modelleri
tığ işi Kız Bebek Patik Modelleri
yeni Kız Bebek Patik Modelleri
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir