Tığ ile Yapılan En Yeni Lif Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Tığ ile Yapılan En Yeni Lif Modelleri

0

Banyolarda en çok kullanılan ve özellikle her geçen gün değişik değişik modelleri yapılan örgülerden birisi de lif modelleridir. Bu lifler banyoların vazgeçilmez araçlarından birisidir ve sizler isterseniz dışarıdan hazır olarak alabilir isterseniz de kendi el emeğinizi kullanarak harika örnekler yapabilirsiniz. Fakat hazır olarak satılan modelleri almak yerine kendi tarzınıza göre modeli seçip yapmak daha mantıklı bir seçenektir.

Lifler aynı zaman da çeyizlik için yapılan en temel örgülerden birisidir. Eğer genç bir kızınız varsa ve onun çeyizine lif yapmak için örnek arıyorsanız o zaman en doğru yerdesiniz. Burada renk renk ve değişik şekillerde yapılan lifler bulunmaktadır. Eğer tığ işini biliyorsanız o zaman istediğiniz modeli kolayca yapabilirsiniz. Daha yeni örgü lif yapacaksanız da en kolay model hangisi ise onu seçerek örmeye başlamak sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır.

El örgüsü liflerde birden fazla seçenek olduğundan hangi birisini yapayım derdi de çok oluyor. Ama sizler hangisi hoşunuza gidiyorsa hemen onu yapın hatta üzerinde küçük oynamalar yaparak da liflerinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Lifler tığ işi ile yapıldığı gibi şişle de yapılabilmektedir. Siz hangi alanda daha iyiyseniz o alanda yapın. Fakat en çok tercih edilen örgü yöntemi tabiki de tığ işi oluyor.

Bu yeni sezon da hamarat kadınlar tarafından örülen lifler bir hayli dikkat çekici görünüyor. Bizler en çok tercih edilen modelleri sayfamıza ekledik. Bu sezon lahana modeli çok ön planda duruyor. Sizler renkli ipler kullanarak harika lahana modeli lif örnekleri yapabilirsiniz. Lahana örneği kat kat olduğundan insan ilk bakınca korkabilir fakat bu sizi aldatmasın çünkü sandığınız kadar zor ve karışık değil.

Liflerde en popüler modellerden birisi de gelin damat motifli örneklerdir. Son zamanlar da bu lif çok örülmektedir. Gösterişli ve aynı zaman da farklı olan bu lifi kolayca örebilirsiniz.

Bunun haricinde hayvan ve meyve desenli örnekler de ön planda. Meyve olarak en çok yapılanlardan birisi de çilek motifli lif örnekleri oluyor. Bence çeyizlik için yapılabilecek harika örnek. İşte yepyeni tığ işi ile yapılan lifler…

İlginizi Çekebilir