Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

0

Euro Truck Simulator 2 oyunu günümüzde sürüş oyunları sevenler tarafından çok sevilen oyunlardan birisidir ve bu oyun arkadaşlar SCS Software tarafından geliştirilmiştir ve halan da üzerinde güncellemeler yapılmaktadır. Düzenli olarak güncellemelerin yanı sıra oyuna sürekli olarak yeni yeni yerler de eklenerek oyun severleri daha çok mutlu etmeyi de başarıyorlar.

Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

Euro Truck Simulator 2 oyununda 7 lisanslı marka tırlar bulunmaktadır ve bu tırlar ise şöyle ; Volva , Daf , Renault , MAN , Scania , Iveco ve Mercedes olmaktadır. Aynı zaman da 60’tan fazla ülke de bulunup uzun yolculuklar yapıyorsunuz.

Hem ortam hem de çevrenin güzel olması ve oyun içerisin de ki güzel görüntüler çok hoş olduğundan oyun severler çaylarını veya kahvelerini alarak bu oyunu oynuyorlar. Euro Truck Simulator 2 oyununda en iyi tırı analiz etmek için genel olarak yol tutuşu ile çekici gücü üzerinden değerlendirilme yapılmaktadır.

Ets 2 En İyi Tırlar

Euro Truck Simulator 2 oyunun da arkadaşlar en iyi tırlar Mercedes ile Volvo olmaktadır. Volvo araçları 750 beygirdir ve bu yüzden diğer tüm tırlara oranla daha güçlü olmaktadır. Motoru da iyi olmasından dolayı ETS 2 oyununu oynayanlar genel olarak Volvo araçlarını tercih eder. İkinci sırada ise Scania aracı 730 beygir ile karşımıza çıkıyor.

Ets nin En iyi Tırı

ETS 2 oyunun da tır seçeceğiniz zaman mutlaka viraj , hız ve yol tutuşlarına bakarak aracınızı ona göre seçin. Fakat genel olarak en çok tercih edilenler Volvo , Mercedes ve Scania araçları olmaktadır. Bu araçları ise geliştirirseniz emin olun tırınız daha güzel olur.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir