Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?

0

Telefonlar biliyorsunuz ki artık hayatımızın bir parçası ve her türlü işlerimizi çok rahat bir şekilde yapabiliyoruz. Günümüzde ise en çok kullanılan telefonlar arasında İphone telefonu yer alıyor. Fakat en çok merak edilen sorular arasında iphone telefonunda ses kaydı nasıl yapılır ? sorusu oluyor. Bizde bu konu hakkında netten araştırma yaptık ve edinmiş olduğumuz bilgiyi sizlerle paylaştık.

Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır

Telefonda Ses Kaydı Nasıl Yapılır Iphone

İphone telefonunuz da eğer ses kaydı yapacaksanız o zaman ilk önce sesli notlar sekmesine gelin ve o yer de ses kaydını hemen göreceksiniz. Eğer bulamıyorsanız o zaman aramalara sesli notlar yazarsanız direkt karşınıza çıkacaktır.

Daha sonra kaydet butonuna bastığınız zaman ise kaydı başlatacaksınız. Bu buton arkadaşlar kırmızı renkte olduğu için zaten hemen göreceksiniz. Görmüş olduğunuz gibi çok basit bir şekilde ses kayıt işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ses kaydını bitirmek için ise durdurma ikonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu durdurma ikonu ise siyah dörtgen şeklinde olmaktadır. Yapmış olduğunuz ses kayıtları otomatik olarak saklanır. Ses kayıtlarınızı dinleyebilir veya istediğiniz zaman da silebilirsiniz.

Iphone Ses Kaydı Nasıl Yapılır

İphone kullandığınız tüm telefonlar da yukarı da anlatmış olduklarımızı yaparak kolay bir şekilde hiç zorluk çekmeden ses kaydı yapabilirsiniz. Zaten iphone telefonlarının genel olarak hem yapısı hem de kullanımı aynı olmasından dolayı ses kayıtlarınızı da sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;