Erkek Arkadaşım Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Nasıl Yol İzlemeliyim
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Erkek Arkadaşım Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Nasıl Yol İzlemeliyim

0

Erkek arkadaşım beni aldatıyor ne yapmalıyım ? ve ne gibi bir yol izlemeliyim diye merak eden kızlar varsa o zaman şuanda bulunmuş olduğunuz adres doğru yer. Genel olarak çiftler hem mutlu hem de mutsuz olurlar bu doğanın bir kanunudur zaten. Fakat her mutluluğun arkasında kesinlikle bir mutsuzluk vardır. İnsanı birisinden hoşlanmak ve o kişi beğenmek onu çok mutlu eder. Ama şöyle bir gerçek var ki her şey mutlu gidecek diye bir kaide yok.

Erkek Arkadaşım Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım

İlişki yaşamak gerçekten çok güzel bir şey fakat bu ilişkiyi bitirebilecek bazı nedenler var onlar da çok kötü. Kızların en sık karşılaştığı ve hiç sevmedikleri sorun bir erkek arkadaşının onu aldatması oluyor. Kız böyle bir durum da en yakın arkadaşına gider ve usulca erkek arkadaşım beni aldatıyor ne yapmalıyım diye sorar. Aldatma öyle bir şeydir ki bütün her şeyi sevgi olsun sadakat olsun hepsini alıp gidiyor.

İçindekiler

ERKEK ARKADAŞIM BENİ ALDATIYOR

Evet kızlar şimdi böyle bir durum ile karşı karşıya kaldınız ve bu durum da üzülmeniz çok normal. Ama bu gibi durumlarda bazen insanlar karar verecekleri zaman ne kalbinizle ne hislerinizle ne de mantığınızla hareket etmeyin. Çünkü bu ilişki olduğundan dolayı kararı ikinizin vermesi gerekiyor. İhanet evet gerçekten çok kötü bir şeydir fakat şöyle bir örnek verelim sizlere ihanet su gediğinde açılan küçük deliğe benzer. Bu delik açıldığı zaman günlük olarak yapılan yaralar yamalar sayesinde yavaşlar. Ama en sonunda yıkılır. İşte bunu bilen kişi yıkılmasını önlemek için daha sağlam adımlar atarak ilişkiyi kurtarabilir.

Sizin aldatma konusunda intikam almak veya ayrılmak gibi düşüncelerden vazgeçin. Karşı taraf hatalı siz ise sonuna kadar haklısınız. Fakat ikiniz bir noktaya gelip bazı şeyleri konuşmanız ve o şekilde en doğru kararı vermeniz gerekiyor. Eğer baktınız olmuyor ayrılma kararı vererek ayrılabilirsiniz. Ama erkek taraf pişman hatasını telafi etmek istiyor sizde onu çok seviyorsanız bir kere şans vererek ilişkinizi bu şekilde de kurtarabilirsiniz. Ben aşağıya 2 tane video ekledim onları izleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir