Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada zayıfladığınızı gördüyseniz yakın zaman içerisinde kazancınız da ciddi anlamda azalmalar olacağına , kurulu olan bir düzeninizin ansızın bozulacağına , elde etmiş olduğunuz başarılarınızın ise düşmesine ve bu duruma karşı çok üzülüp moralinizin bozuk olacağına delalet eder. Aynı zaman da ne yapacağınızı bir türlü bilemeyeceğinize ve bir anda elinizin kolunuzun bağlı olup çaresiz bir şekilde kalacağınıza alamet eder.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada eşinizin zayıfladığını gördüyseniz , eşinize gerçek yaşam da başına gelecek olan bir kazaya veya belaya yorulur. Hane içerisinde ise yaşanacak olan bazı tatsız olaylara , ailenizle yaşayacağınız bu tatsız olaylardan sonra üzüleceğinize , mutsuz günler geçirmeye başlayacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyada başka insanın zayıflaması , kısa zaman içerisinde meydana gelecek olan kötü olaylara ve bu durumdan dolayı da rüya sahibinin çok etkilenmesine , hem moralinizin bozuk olacağına hem de canınızın sıkkın olmasına delalet eder.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada birinin zayıflaması , yukarıda başkasının zayıfladığını görmek ile aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin kontrolü dışında yaşanacak olan bazı olaylara , Tatsız olayların yaşanmasına , hem maddi hem de manevi olarak zararlar görmeye yorulur.

Rüyada Zayıfladığının Söylenmesi

Rüyada zayıflandığının söylenmesini görmek , çevrenizde bulunan bazı insanlardan olumsuz ve kötü laflar işiteceğinize , kötü olaylarla karşılaşacağınıza , bir konuya karşın çok üzüleceğinize ve canınızı sıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Zayıfladığını Güzelleştiğini Görmek

Rüyada zayıfladığını ve bu şekilde güzelleştiğini görmek , çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Başınızdan olumlu şeylerin geçmesine , hem ruhen hem de bedenen rahatlayacağınıza ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulup rahata ereceğinize alamet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir