Rüyada Vaşak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Vaşak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada vaşak görmek , gerçek hayatınızda her zaman kurmuş olduğunuz zenginliğe en sonunda kavuşacağınıza , kısa zaman içerisinde hem ev hem de araba sahibi olacağınıza , eğer fakirseniz bu yokluğa hiçbir şekilde tahammül edemediğinize ve yaşamış olduğunuz şartlardan memnun olmadığınıza yorulur. Bunun yanı sıra , şimdiler de kazanmış olduğunuz kazançlardan pek memnun olmadığınıza , daha fazlasını kazanmak için çok çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada Vaşak Öldürmek

Rüyada vaşak öldürmek , gerçek yaşantınızda size karşı düşman olan insanı alt edeceğinize , size zarar vermek isteyeceğine fakat bunun farkına varıp ona göre yollar izleyeceğinize ve ondan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Kürk Görmek

Rüyada kürk görmek , İş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı terfi almaya başlayacağınıza ve bu sayede hem itibarınız yükselecek hem de kazancınızda artışların olacağına , kurmuş olduğunuz ne hayaller varsa onların yavaş yavaş gerçekleşmesine ve bundan sonra rahat bir yaşam süreceğinize rivayet edilir.

Rüyada Yaban Kedisi Görmek

Rüyada yaban kedisi görmek , hiçbir şeyden memnun olmayan , saygısız , mutlu olmayan ve geçimsiz olan bir insana işaret eder. Yani rüyayı gören kişi öfkeli olduğu zaman aynı yukarıda saydığımız gibi şeyler yapmasına yorulur.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

Rüyada yırtıcı hayvan görmek , içinizde her zaman kötü şeylerin olmasına , kötü düşüncelere ve düşmanlıklara yorulur. Sizi yanlış yola sokacak , aklınızı çelecek ve aynı zaman da dinden çıkaracak birisine de alamet eder. Bu kişiye gerçek yaşam da dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da size çok hayır getirecek işler yapacağınıza , dertleriniz ve sıkıntılarınız varsa bunları ortadan kaldıracağınıza ve artık rahat bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir