Rüyada Yağmur Suyu İçmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yağmur Suyu İçmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yağmur suyu içmek , kısa zaman içerisinde sizin için hayırlı olacak bir yolculuğa çıkacağınıza , hem bereketli hem de bolluk içerisinde olacağınıza , hiçbir şekilde haram yola bulaşmayıp helal yoldan alın teri ile biriktirmiş olduğunuz kazançlarınızla ev alacağınıza , maddi olarak durumunuzun eskisine göre daha iyi olacağına , islami koşullara uygun bir şekilde yaşam süreceğinize , hastalığınız varsa şifa bulacağınıza , tüm sıkıntılarınızdan ve kederlerinizden en kısa zaman da kurtulacağınıza , bundan sonra rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada temiz yağmur suyu içtiğinizi gördüyseniz ; harama karışmayıp helal yoldan kazanç elde edeceğinize , evliyseniz ev evladınız varsa onun hayır görmesine yorulur.

Rüyada kirli yağmur suyu içmek ; helal yoldan değil de kolay yoldan yani harama bulaşarak hile ile kazanç elde edip daha sonra bu kazancın azalmasına , sizin dışınızda gelişecek olan olaylara müdahale edemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada bardaktan yağmur suyu içmek ise ; dünya işlerini artık tamamladığınıza ve ömür boyu hiçbir şekil de para sıkıntısı çekmeyip rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Yağmur Suyuyla Yıkanmak

Rüyada yağmur suyu ile yıkanmak ; hem maddi hem de manevi olarak iyi yerlere geleceğinize , haram yoldan uzak durup hep hak yolunda ilerleyeceğinize , evlatlarınız varsa da onları da kendiniz gibi iyi bir şekilde yetiştireceğinize , huzurlu bir hayatınızın olacağına , günahlardan arınacağınıza ve işlemiş olduğunuz çok kötü günahlar varsa bunlardan dolayı tövbe edeceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmur Suyuyla Abdest Almak

Rüyada yağmur suyu ile abdest almak , hak yolunda ilerleyip islami kurallara uyduğunuzdan dolayı Allah’ın hoşuna giden şeyler yapacağınızdan Ahiret yaşantınızın da ona göre çok güzel olmasına , kısa zaman içerisinde hac yolculuğu için hazırlıklar yapacağınıza , dini olarak kul hakkı yemeyeceğinize ve edeceğiniz her türlü duanın da kabul olmasına yorulur.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir