Bilgi Tüneli

Rüyada Aç Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Aç Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada aç görmek , çok zor duruma düşeceğinize , yardıma muhtaç olacağınıza , iyiye giden işlerinizin bir anda bozulmasına , ihtiyaç sahibi birisi olacağınıza , maddi ve manevi olarak büyük zorluklar içerisinde olacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra , sizde aynı şekilde çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlar varsa onlara her konuda yardım edeceğinize ve işlemiş olduğunuz bu sevaplardan dolayı karşınıza çok güzel fırsatların çıkmasına yorulur. Rüyada aç hayvan gördüyseniz ve bu hayvanı doyuruyorsanız o zaman Ahiret yaşantınızın çok güzel olacağına ve karşınıza hep güzel şeylerin çıkmasına işaret eder.

Rüyada kendinizi aç olarak görürseniz ; her zaman nefsiniz ile yaşayıp o şekilde mücadele edeceğinize , bunu önlemek için ise her zaman nefis kontrolü yapacağınıza ve zaman zaman zorlanacağınıza ama bir şekilde yolunuzdan asla dönmeyeceğinize yorulur.

Rüyada Aç İnsan Doyurmak

Rüyada aç olan birini doyurursanız , Gerçek yaşam da büyük sevaplar işleyeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım eli uzatacağınıza , ister fakir ister zengin olan gönlünüzün bol olacağına , çevrenizde yapılan kötülüklere karşı ise dimdik duracağınıza , haksızlığa asla gelemeyeceğinize , insanlar için ne gibi yararlı işler yaparım diye düşünüp daha sonra yapacağınıza , çok zenginseniz okul bile yaptırmak isteyeceğinize ve maddi olarak geliriniz de artışların olacağına rivayet edilir.

Rüyada Aç Hayvan Görmek

Rüyada aç hayvan görmek , bu rüya genel olarak merhamet gibi anlamlara gelir fakat görmüş olduğunuz hayvana göre de rüyanın tabiri değişir. Mesela Ayı gördüyseniz o zaman çevrenizde çok aç olan birisinin gözü hiç doymak bilmediğine , aç köpek görmek , dostlarınızla yaşayacağınız küçük bir sıkıntılı duruma ve aç kedi görmek ise , hane içerisinde yaşanacak olan maddi sıkıntılara ama uzun sürmeden halledeceğinize alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ