Rüyada Yabancı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada yabancı kadın görmek ne anlama gelir , hiç beklemediğiniz bir anda zor durumunuzda size uzatılacak ele ve alacağınız müjdeli haberden dolayı mutlu olmaya delalet eder. Rüyada görülen yabancı kadın , karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , şans oyunlarında ciddi anlamda büyük paralar kazanacağınıza , şuanda içerisinde bulunmuş olduğunuz yılın size büyük şans getireceğine , artık sağ sola para harcamak yerine para biriktirmeye başlayacağınıza ve en kısa zaman içerisinde hayalinizdeki evi ya da mülkü alacağınıza alamet eder.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada evinize yabancı bir kadın geliyorsa ; menfaatinize gelişecek bazı olayların olacağına , ailenizden kendinize tarla ya da arsa alacağınıza da işaret eder.

Rüyada yaşlı bir yabancı kadın görmek ; toplum içerisinde bir olaydan dolayı küçük düşeceğinize , açık olan bahtınızın bir sorundan dolayı kapanacağına ve kısmetsizlikler yaşamaya başlayacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA GÜZEL BİR YABANCI KADIN GÖRMEK

Rüyada güzel bir yabancı kadın görmek , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , iyi gelişmeler yaşayacağınıza , hem huyu hem de karakteri düzgün bir bayan ile tanışacağınıza delalet eder. Rüyayı gören kişi kadınsa o zaman , başka bir milletten olan erkek ile evleneceğine , mutlu ve huzurlu bir hayatının olmasına , alacağınız mallarınızın yakın zaman içerisinde daha çok değerleneceğine ve düzenli bir şekilde yatırım yapacağınıza işaret eder.

RÜYADA YABANCI KADINLA EVLENMEK

Rüyada yabancı kadınla evlenmek , Evinizdeki bereketin her geçen gün daha da çok bollaşacağına , eşinizle beraber her konuda uyum içerisinde olacağınıza , hayırlı işler yapıp çok iyi yerlere geleceğinize , önceden uğramış olduğunuz zararları yavaş yavaş telafi etmeye başlayacağınıza , karşınıza birden fazla fırsatların çıkmasına ve bunları en iyi şekilde değerlendireceğinize , iş yaşantınız da ise çok başarılı olup büyük iş adamları ile çalışmaya başlayacağınıza delalet eder.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yorum Yap