Bilgi Tüneli

Rüyada Kurt Görmek – Beyaz Kurt Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Kurt Görmek – Beyaz Kurt Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kurt görmek , bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da ne kadar çok güçlü olduğuna , cesaretine ve asaletine yorulur. Bunların yanı sıra , harama bulaşmadan helal yoldan lokma yiyeceğinize , bol kazançlı bir döneme adım atacağınıza , hem uzun hem de sizin için baya yorucu olacak çalışmalar içerisinde olacağınıza ve iş yaşantınızda kazanacağınız saygı ve sevgilere delalet eder.

Rüyada Kurt Görmek

RÜYADA KURT BÖCEĞİ GÖRMEK

Rüyada kurt böceği görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda bazı sorunlarla karşı karşıya geleceğinize , malınız da ve mülkünüz de kayıplar meydana gelmesine , sıkıntılı bir döneme gireceğinize yorulur.

RÜYADA KÜÇÜK KURT GÖRMEK

Rüyada küçük kurt görmek , ailenizle beraber küçük fakat önemsiz tartışmaların olacağına , geleceğinizin daha çok parlak ve açık olacağına , hem malınızın hem de mülkünüzün daha fazla olacağına , çok fazla mala sahip olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanların bu mallarınızda gözü olacağına işaret eder.

RÜYADA KURT SALDIRISINA UĞRAMAK

Rüyada kurt saldırısına uğradığınızı gördüyseniz , yaşantınızın çok iyiyken bir anda bazı sıkıntılarla karşılaşmaya başlayacağınıza , yaşayacağınız bu sıkıntılardan dolayı hem huzursuz hem de çok mutsuz olacağınıza , düşeceğiniz bazı küçük durumlar yüzünden utanacağınıza alamet eder.

RÜYADA SİYAH KURT GÖRMEK

Rüyada siyah kurt görmek , iş yaşantınızda size karşı atılacak olan bazı iftiralardan dolayı stresli günler geçirmeye başlayacağınıza , zorlu geçireceğiniz günler de size yardımcı olacak olan birisinden dolayı bu sorunlardan kurtulmaya başlayacağınıza ve depresyondan çıkacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA YEŞİL KURT GÖRMEK

Rüyada yeşil kurt görmek , uzun sürecek bir aşk hayatınıza sahip olacağınıza , işlerinizin her zaman yolunda gideceğine , çevrenizde bulunan insanların olumsuz düşüncelerine asla kulak asmayıp her zaman kendi bildiğiniz yolda ilerleyeceğinize ve iş yaşantınızda büyük başarılara imzalar atacağınıza delalet eder.

RÜYADA KURT KÖPEĞİ GÖRMEK

Rüyada kurt köpeği görmek , sizin için uzun sürecek bir aşk yaşantısına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlara ve bu başarılardan dolayı herkes tarafından kıskanılacağınıza , bazı konular da ise dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

RÜYADA BEYAZ KURT GÖRMEK

Rüyada beyaz renkte kurt görmek , rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak ve açık olacağına , kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alıp mutlu olacağınıza ve iş yaşantınızda çok başarılı olduğunuzdan dolayı herkesin sizi dinleyeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ