Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?

0

Rüyada yağmur görmek , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok rahat edeceğine , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına , eğer yağmur çok fazla yayıyorsa o zaman o kadar ürünlerinizin , hayatınızın olmasına delalet eder. Rüyada gördüğünüz yağmur çok şiddetli değilse ; bol rızık , bol ürünlere ve bol kazançlara yorulur. Yağmur hane içerisine yağıyorsa bu rüya pek olumlu olarak yorumlanmaz. Maddi olarak büyük kayıplar vereceğinize , sıkıntılar içerisine gireceğinize ve ev içerisinde yaşanacak bazı tartışmalara alamet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek ; yağan yağmur çok fazla yağmıyorsa kimseye zarar vermiyorsa o zaman hem güzel hem de hayırlı olarak yorumlanır. Bol kazançlı işlere gireceğinize , işlerinizde bereket gibi yağmur yağmasına , yağmur eğer sadece bir bölgenin tamamına yağıyorsa buda güzel rüyadır. Tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup rahat nefes alacağınıza yorulur.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Dert etmiş olduğunuz , yapmış olduğunuz kuruntulardan ve boş yere kendinizi yıprattığınız düşüncelerden kurtulacağınıza , hastalığınız varsa sağlık bulacağınıza , eskisi gibi tekrardan mutlu günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslandığınızı gördüyseniz , bu rüya kişi için çok hayırlı ve güzeldir. Dininize bağlı olacağınıza , her zaman hak yolunda ilerleyeceğinize , Allah’ın rahmeti ve bereketinin sizin üzerinizde olmasına , genel olarak afiyette olacağınıza delalet eder.

Rüyada Yağmurlu Havada Yürümek

Rüyada yağmurlu havada yürümek , başınıza gelecek olan çok güzel olaylardan sonra mutlu olacağınıza , hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , niyet etmiş olduğunuz tüm işlerinizi güzel bir şekilde gerçekleştireceğinize , kazancınızda artışların olacağına , hem ferah hem de rahat içerisinde yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Yağmur, Çamur Görmek

Rüyada yağmur veya çamur görmek , gerçek yaşam da yapacağınız hayırlı ve güzel işlere yorulur. Fakat rüyada sadece çamur görmek pek hayra yorumlanmaz. Karşılaşacağınız zorluklara ve karmaşalara alamet eder.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek , Burada önemli olan konu içtiğiniz yağmur suyunun ne kadar temiz ve çamurlu olmasıdır. Eğer su çamurlu ise o zaman sağlık sorunları ile karşılaşacağınıza , su temiz ise ; hayırlı kısmetlerin olmasına yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili