Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada şarap görmek , gerçek yaşam da sizin için pek doğru olmayacak yollara gireceğinize , yanlış arkadaşlıklar kuracağınıza , hiçbir zaman aklınızla hareket etmeyeceğinize , eskiden hiçbir kimseye karışmayıp şimdiler de ise herkesin bir şeylerine karışacağınıza ve nasıl bedava kazanç elde ederim diye araştırmalar yapacağınıza delalet eder.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek , hayat tecrübesi çok iyi olan ve bilgisi kuvvetli birisinde danışıp o kişiden akıl alacağınıza , alacağınız akıl sayesinde yapmak istediğiniz şeyleri en iyi şekilde yapacağınıza , sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulacağınıza ve artık doğru adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi gördüyseniz , hayatınızda çok önemli adımlar atacağınıza , yaşantınız da bir dönüm noktası olacağına ve yapacağınız her işten size hayır geleceğine yorulur.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Rüyada şarap içen birini görmek , size faydası olacak , aklı başında birisinden yardım göreceğinize , bu kişi sayesinde toplum içerisinde saygınlığınızın artacağına ve çok iyi yerlere geleceğinize alamet eder.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içtiğinizi gördüyseniz , etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde kabul olacağına , güzel dileklerde bulunacağınıza , harama bulaşmayıp her zaman doğru yolda ilerleyeceğinize ve helal yoldan kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada kırmızı şarap görmek , bu rüya genel olarak eğer evliyseniz o zaman evin hanımına yorulur. Eşinizin sizi çok seveceğine , evde olan biten her türlü sırları veya sorunları kimseye söylemeyeceğine ve her sorununu sizinle paylaşacağına delalet eder.

İlginizi Çekebilir