Bilgi Tüneli

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada şarap görmek , gerçek yaşam da sizin için pek doğru olmayacak yollara gireceğinize , yanlış arkadaşlıklar kuracağınıza , hiçbir zaman aklınızla hareket etmeyeceğinize , eskiden hiçbir kimseye karışmayıp şimdiler de ise herkesin bir şeylerine karışacağınıza ve nasıl bedava kazanç elde ederim diye araştırmalar yapacağınıza delalet eder.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek , hayat tecrübesi çok iyi olan ve bilgisi kuvvetli birisinde danışıp o kişiden akıl alacağınıza , alacağınız akıl sayesinde yapmak istediğiniz şeyleri en iyi şekilde yapacağınıza , sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulacağınıza ve artık doğru adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi gördüyseniz , hayatınızda çok önemli adımlar atacağınıza , yaşantınız da bir dönüm noktası olacağına ve yapacağınız her işten size hayır geleceğine yorulur.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Rüyada şarap içen birini görmek , size faydası olacak , aklı başında birisinden yardım göreceğinize , bu kişi sayesinde toplum içerisinde saygınlığınızın artacağına ve çok iyi yerlere geleceğinize alamet eder.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içtiğinizi gördüyseniz , etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde kabul olacağına , güzel dileklerde bulunacağınıza , harama bulaşmayıp her zaman doğru yolda ilerleyeceğinize ve helal yoldan kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada kırmızı şarap görmek , bu rüya genel olarak eğer evliyseniz o zaman evin hanımına yorulur. Eşinizin sizi çok seveceğine , evde olan biten her türlü sırları veya sorunları kimseye söylemeyeceğine ve her sorununu sizinle paylaşacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ