Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada abla görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Kısa zaman içerisinde alacağınız bir haberden sonra çok mutlu olacağınıza , daha evlenmediyseniz ve bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ve temiz bir nikahınızın olacağına , gerçek yaşam da ablanız varsa onu her zaman koruyup kollayacağınıza , yapacağı her işte arkasında olacağınıza delalet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; rüyayı gören kişi evli kadınsa o zaman , evladının kız olmasına , erkek birisi görürse o zaman da şans oyunlarında elde edeceği yüksek miktarda kazançlara delalet eder. Yani kısaca kadın görürse evladının olmasına erkek görürse de kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada ablayı öpmek , hem şansınızın hem de kısmetinizin bir anda daha fazla açılmasına , geleceğinizin çok parlak olacağına , ailenize çok düşkün birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek

Rüyada ablası olduğunu görmek , hem çevreniz hem akrabalarınız hem de aileniz tarafından çok sevilen birisi olduğunuza , özellikle ailenizin göz bebeği olacağınıza ve üstünüze çok titreyeceklerine delalet eder.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Rüyada ablanın kocasını görmek , hem sıkıntılarınızdan hem dertlerinizden hem de üzüntülerinizden artık kurtulmaya ve rahat bir nefes almaya başlayacağınıza , iş yaşantınızda yükselişe geçeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Ablanızın ömrünün uzun olmasına , mutlu ve sağlıklı bir şekilde hayat sürmesine işaret eder.

Rüyada Abla İle Yürümek

Rüyada abla ile yürümek , kısa zaman içerisinde hem iş hem de aile yaşantınızla ilgili güzel haberler alıp mutlu olacağınıza , eşinizin ve dostlarınızın size yardımı ile çok iyi yerlere geleceğinize , her zaman hem annenizin hem de babanızın dualarını alacağınıza , karşınıza çıkacak olan engelleri aşmak için mücadele edeceğinize , yeni bir döneme giriş yapacağınıza ve yardıma muhtaç olan insanlara ise her konuda yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Abla İle Tartışmak

Rüyada abla ile tartışmak , yaşamış olduğunuz sorunlardan ve sıkıntılardan dolayı size değer veren insanlardan uzaklaşmaya başlayacağınıza , kendinize çeki düzen vermek için bir köşeye oturup düşüneceğinize , eğer kendinizi toparlamazsanız çok insan kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek

Rüyada abla ile kavga etmek , İş yaşantınızda sizi çekemeyen bazı insanların olduklarına ve bu insanların size kötülük yapmak için en savunmasız halinizi beklediklerine , hayırlı bir şekilde başlamış olduğunuz bazı şeylere hayırsız olarak bitmesine , sevmiş olduğunuz insanlarla ayrı düşeceğinize ve yapacağınız bazı hatalardan dolayı büyük zarara uğrayacağınıza alamet eder.

Rüyada Abla İle Konuşmak

Rüyada abla ile konuşmak , İş yaşantınız da sizden üstün olan ve tecrübeli birisinden alacağınız tekliften sonra iş hayatınız daha da güzelleşeceğine ve çok iyi yerlere geleceğinize , maddi olarak çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , kötüye giden işlerinizi düzene sokacağınıza ve yavaş yavaş hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza rivayet edilir.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili