Rüyada Tekne Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Tekne Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada tekne görmek , hem rızık hem de nimet gibi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına ve sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına işaret eder. Bunların yanı sıra, çekmiş olduğunuz çilelerin artık son bulacağına , zor günleri atlatacağınıza ve neşeli günler geçirmeye başlayacağınıza , maddi olarak sıkıntılarınızın biteceğine , rahat bir yaşama rivayet edilir.

Rüyada Tekne Görmek

RÜYADA DENİZDE TEKNE GÖRMEK

Rüyada denizde tekne görmek , rüyayı gören kişinin hem özgür hem de çok anlayışlı birisi olduğuna , bazı konular da çok hassas olduğuna , günlük yaşantınızda mutlu ve huzurlu olacağınıza , ufak olan şeylerden bile keyif alacağınıza ve yüzünüzün her zaman gülmesine işaret eder.

RÜYADA BEYAZ TEKNE GÖRMEK

Rüyada beyaz renkte tekne görmek , yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haberden dolayı mutlu olacağınıza , bereket ve bolluk içerisinde yaşam süreceğinize , ailenizle beraber güzel vakitler geçireceğinize ve hane içerisinde bolluğun , bereketin hiç eksik olmayacağına delalet eder.

RÜYADA TEKNE TURU GÖRMEK

Rüyada tekne turu görmek , Bu zamana kadar etmiş olduğunuz dualarınızın Allah katında yavaş yavaş kabul göreceğine , maddi ve manevi olarak sıkıntılarınız varsa bunların biteceğine , yaşamış olduğunuz tartışmalarda haklı çıkacağınıza ve ailenizden saygı ve sevgi göreceğinize alamet eder.

RÜYADA TEKNEDE OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada teknede olduğunuzu gördüyseniz , şuanda yaşamış olduğunuz dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza , hayatınızda bundan sonra mutluluğun ve huzurun hakim olacağına rivayet edilir.

RÜYADA TEKNE KULLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada tekne kullanmak , hem işinizle hem de hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeye başlayacağınıza , egonuzda çoğalmalar olacağına , mutluluğunuzun ve huzurunuzun her geçen gün artacağına , hayal etmiş olduğunuz şeylere de yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza işaret eder.

RÜYADA TEKNE SATIN ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada tekne satın almak , çok kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza ve bu habere çok sevineceğinize , kurmuş olduğunuz evlilik hayalinizin gerçek olacağına , maddi olarak kazançlarınız da ciddi anlamda yükselmeler olacağına ve şansınızın açık olmasına delalet eder.

RÜYADA TEKNENİN BATMASI

Rüyada teknenin batmasını görmek , bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin geçmiş zamanlar da yaşamış olduğu bazı sıkıntıları yavaş yavaş üzerinden atmaya başlayacağına , ailenizden bazı konular hakkında yardım alacağınıza ve hayatınızın ise bir anda bozulacağına alamet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir