Rüyada Abiyi Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Abiyi Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada Abiyi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abiyi görmek , kısa zaman içerisinden bir yerden alacağınız güzel haberden sonra yüzünüzün hem güleceğine hem de iş yaşantınız da çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Bunların yanı sıra kazançlarınız da ciddi anlamda artışlar olacağına , başarılı projelere imzalar atmaya başlayacağınıza , hayırlı çalışmalar yaparak adınızı her yere duyuracağınıza , kendi işinizi kuracağınıza ve bazı insanlarla ortaklık içerisine gireceğinize , büyük iş deneyimleri kazanacağınıza , ailenizin de size vereceği maddi ve manevi destek sayesinde daha iyi konuma geleceğinize alamet eder.

Rüyada Abiyi Görmek

Rüyada Abiyi Öpmek

Rüyada abiyi öptüğünüzü gördüyseniz , iş yaşantınızda çekmiş olduğunuz sıkıntılardan sonra dışarıdan alacağınız maddi ve manevi destekten sonra işlerinizi düzelteceğinize , hem hayırlı hem de büyük kazançlar elde edeceğinize , çok güzel işler içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Abiyi Hasta Görmek

Rüyada abiyi hasta olarak görmek , gerçek yaşam da abiniz varsa o zaman yaşayacağı bir sorundan dolayı endişeler duymaya başlayacağına , abinizin bu olaydan sonra büyük kararlar alacağına ve eğer sizler kısa zaman içinde abinizden olumlu haber almazsanız o zaman büyük üzüntüler yaşamasına ve kendisini her geçen gün de yıpratacağına rivayet edilir.

Rüyada Abiyi Ölmüş Görmek

Rüyada abiyi ölmüş olarak görmek , aile yaşantınızda zor zamanlar geçireceğinize , ailenizden birisinin yapacağı hatadan dolayı büyük üzüntülerin olacağına , kısa süre içerisinde ise elinizi eteğinizi çekmeye başlayacağınıza fakat ne yaparsanız yapın aile içerisinde yaşanan sorunlara tanık olacağınıza yorulur.

Rüyada Abiyi Dövmek

Rüyada abiyi dövmek , yakın zaman içerisinden birisinden alacağınız hayırlı ve güzel haberden sonra mutlu olacağınıza ve yüzünüzün eskisine göre daha çok güleceğine işaret eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili