Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada cam kırılması , yaşantınız da sizin için biraz kritik olacak sorunlarla karşılaşacağınıza , bundan sonra hayatınızı düzene sokmak için yeni kararlar almaya başlayacağınıza , çevrenizde bulunan bazı insanlarla yollarınızı ayıracağınıza , radikal işler yapmaya başlayacağınıza , hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınıza delalet eder. Bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak , geleceğinizle ilgili artık yeni kararlar almaya başlayacağınıza , bundan sonra karar verirken doğru kararlar vermek için iki kere düşüneceğinize , yarınlarınızın daha önemli olacağına ve bu yüzden kararlarınızı ona göre vereceğinize işaret eder.

Rüyada Cam Bardak Kırılması

Rüyada cam bardak kırılması , hayra ve iyiye yorumlanmaz genel olarak başınıza gelecek olan büyük uğursuzluklara , kara günler geçirmeye başlayacağınıza , çevrenizde size düşman olan insanların olmasına ve bu yüzden kötü olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Pencere Kırılması

Rüyada pencere kırılması , her konuda başarısız olacağınıza , mutsuz bir yaşam süreceğinize , her şey yolunda giderken bir anda sarsılacağınıza ve büyük hayal kırıklıkları yaşamaya başlayacağınıza , ciddi anlamda güç kaybı yaşayacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ayna Kırılması

Rüyada ayna kırılması , başınıza gelecek olan büyük şansız olaylara , bir konuya çok üzüleceğinize , sıkıntılı ve dertli günler geçirmeye başlayacağınıza , çevrenizde bulunan insanların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya başlayacağınıza ve dost sandığınız insanların aslında düşmanınız olduklarına alamet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek , hem gerçek yaşam da hem de mecazi anlamda canınızın hiç olmadığı kadar çok yanacağına ve sıkıntılı olaylarla karşılaşmaya delalet eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili