Rüyada Vampir Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Vampir Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir

0

Rüyada vampir görmek ne manaya gelir , Rüya sahibinin gerçek yaşımın da her şeye sinirlenen birisi olduğuna , aşırı derecede stresli ve gergin birisine delalet eder. Rüyada görülen vampir , daha hayatınızın başında olmanıza rağmen veya önünüzde bir sürü yıl olsa bile daha şimdiden bazı şeylere hiçbir şekilde tahammül edemediğinize , gerçek yaşam da gözü hiçbir zaman doymayan ve kıymet bilmeyen bazı insanların olmasına , çevrenizde yer alan bu tip insanlardan uzak durmanız gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Vampir Görmek

RÜYADA VAMPİR TARAFINDAN ISIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada vampir tarafından ısırılmak , gerçek yaşantınızda bir konuda yapmış olduğunuz hatadan dolayı bedel ödeyeceğinize , hane içerisinde kavgaların ve itirazların olmasına , yaşanacak olan bazı tartışmalardan dolayı canınızın baya bir sıkkın olacağına , başka birisinin yapmış olduğu günahı sizin ödemek zorunda kalmanıza yorulur.

RÜYADA VAMPİR OLMAK

Rüyada vampir olmak , çok sevmiş olduğunuz ve yakın çevrenizdeki insanları sürekli olarak yapacağınız bazı hareketlerden dolayı kırıp üzeceğinize , oysa ki bu insanlar sizin en zor zamanlarınızda yanınızda olan insanlardır ve size her konuda yardım etmişlerdir. Bu yüzden her zaman size yardım eden insanları unutmamanız gerekiyor.

RÜYADA VAMPİR ÖLDÜRMEK

Rüyada vampir öldürmek , aile ortamında yaşanacak olan bir olaydan dolayı mutluluğun hakim olacağına , hayatınızda artık her şeyin daha olumlu yönde ilerleyeceğine , hem sizin hem de aileniz bundan sonra daha rahat nefes alacak ve rahata ereceğinize rivayet edilir.

RÜYADA VAMPİR SALDIRISI

Rüyada vampir saldırısı görmek , gerçek yaşantınız da çok sevmiş olduğunuz birisi ile yollarınızı ayıracağınıza , aranızda çıkacak olan bazı sorunlardan dolayı kavga edeceğinize ve arkadaşınızın niyetinin kötü olduğunu anlayıp onu tamamen hayatınızdan atacağınıza işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir