Bilgi Tüneli

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yabancı ülkeye gitmek , şuanda bulunmuş olduğunuz durumdan farklı bir duruma geçiş yapacağınıza , yeni başlangıçlar yapmanıza , yeni ve güzel meslekler edineceğinize , şuanda iyi haldeyseniz kötü hale kötü haldeyseniz de iyi hale geçeceğinize delalet eder. Rüyanızda eğer uzak bir ülkeye gidiyorsanız o zaman bazı şeylerden çok korkacağınıza , yabancı ülkeye gidip daha sonra oraya yerleşiyorsanız , kısa zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza ya da mekan değişikliği yapacağınıza yorulur.

Rüyada hazırlık yapıp yolculuğa çıkmak ise ; tüm sıkıntılardan ve dertlerden artık kurtulacağınıza , fena durumlardan arınmaya alamet eder. Fakat gitmiş olduğunuz yer pis yer ise o zaman şuandaki iyi durumunuzun bozulmasına ve eskisine göre daha kötü duruma düşeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Yabancı İnsanlar Görmek

Rüyada yabancı insanlar gördüyseniz , gerçek yaşam da başka insanlarla karşılaşacağınıza ve bu insanlarla tanışıp arkadaş olacağınıza , hiç girmediğiniz yeni ortamlara gireceğinize , dost sanmış olduğunuz insanların iki yüzlü olacaklarına ve sizin hakkınızda planlar yapıp hilelere başvuracaklarına işaret eder.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüyada yolculuğa çıkmak , gerçek hayatınızda beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınız durumlara , kısa zaman içerisinde başka bir yere gideceğinize , hazırlık yapmadan yolculuğa çıkıyorsanız o zaman beklemediğiniz bir anda zorunlu olarak seyahat edeceğinize ve işlerinizin yolunda gitmeyeceğine , çalışmalarınızın sonucunda başarısız olacağınıza yorulur.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Rüyada yabancı ülkeye gittiğinizi gördüyseniz , hayatınızda bazı konularda değişiklikler yapacağınıza , iç dünyanız da gezeceğinize ve farklı yerler görmek için seyahat edeceğinize , hayatınızı dolu dolu yaşayacağınıza alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ