Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yabancı ülkeye gitmek , şuanda bulunmuş olduğunuz durumdan farklı bir duruma geçiş yapacağınıza , yeni başlangıçlar yapmanıza , yeni ve güzel meslekler edineceğinize , şuanda iyi haldeyseniz kötü hale kötü haldeyseniz de iyi hale geçeceğinize delalet eder. Rüyanızda eğer uzak bir ülkeye gidiyorsanız o zaman bazı şeylerden çok korkacağınıza , yabancı ülkeye gidip daha sonra oraya yerleşiyorsanız , kısa zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza ya da mekan değişikliği yapacağınıza yorulur.

Rüyada hazırlık yapıp yolculuğa çıkmak ise ; tüm sıkıntılardan ve dertlerden artık kurtulacağınıza , fena durumlardan arınmaya alamet eder. Fakat gitmiş olduğunuz yer pis yer ise o zaman şuandaki iyi durumunuzun bozulmasına ve eskisine göre daha kötü duruma düşeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Yabancı İnsanlar Görmek

Rüyada yabancı insanlar gördüyseniz , gerçek yaşam da başka insanlarla karşılaşacağınıza ve bu insanlarla tanışıp arkadaş olacağınıza , hiç girmediğiniz yeni ortamlara gireceğinize , dost sanmış olduğunuz insanların iki yüzlü olacaklarına ve sizin hakkınızda planlar yapıp hilelere başvuracaklarına işaret eder.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüyada yolculuğa çıkmak , gerçek hayatınızda beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınız durumlara , kısa zaman içerisinde başka bir yere gideceğinize , hazırlık yapmadan yolculuğa çıkıyorsanız o zaman beklemediğiniz bir anda zorunlu olarak seyahat edeceğinize ve işlerinizin yolunda gitmeyeceğine , çalışmalarınızın sonucunda başarısız olacağınıza yorulur.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Rüyada yabancı ülkeye gittiğinizi gördüyseniz , hayatınızda bazı konularda değişiklikler yapacağınıza , iç dünyanız da gezeceğinize ve farklı yerler görmek için seyahat edeceğinize , hayatınızı dolu dolu yaşayacağınıza alamet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili