Rüyada Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada dağlar görmek , Yapacağınız bazı işlerden sonra sıkıntıya düşmeye başlayacağınıza , fakat bu sıkıntıdan sonra bir anda büyük bir güce sahip olacağınıza , vermiş olduğunuz ne söz varsa onları yerine getireceğinize , değer vermiş olduğunuz insanlar yardıma muhtaç ise onlara her konuda yardım eli uzatacağınıza , işlerinizi her zaman yoluna sokup rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; sıkıntılı ve dertli bir döneme giriş yapacağınıza , zorluklarla mücadele edeceğinize , yapacağınız bazı işlerde büyük zararlar göreceğinize , karşınıza sürekli olarak engellerin çıkmasına ve bu engellerden kurtulmak için çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada Dağlar Tepeler Görmek

Rüyada dağlar tepeler görmek , iş yaşantınızda bazı büyük sorunlarla karşılaşacağınıza , büyük sıkıntılar yaşayacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılı dönemden geçeceğinize , bazı konularda zarar göreceğinize fakat bunlara rağmen hiçbir zaman yılmadan ve azimli bir şekil de mücadele edip her şeyin üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Karlı Dağlar Görmek

Rüyada karlı dağlar görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Size çok mutluluk ve huzur verecek bazı gelişmelerle karşılaşacağınıza , eğer evliyseniz yakın zaman içerisinde bir evladınızın olmasına , bekarsanız da evlilik yolunda adım atacağınıza ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Yeşil Dağlar Görmek

Rüyada yeşil dağlar görmek , kısa süre içerisinde karşınıza bazı engeller çıkacak fakat bunları her türlü aşacağınıza , büyük başarımlara imzalar atıp adınızı her yere duyuracağınıza , geliriniz de artışlar olmasına , başınıza gelecek olan sorunlardan kurtulmayı başaracağınıza , kariyeriniz de ise emin adımlarla ilerleyip en sonunda yükseleceğinize ve hayal etmiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Sıra Dağlar Görmek

Rüyada sıra dağlar görmek , rüyayı gören kişi için bu rüya çok hayırlıdır. Kısa zaman içerisinde yapmış olduğunuz işlerden dolayı yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , maddi olarak durumunuzun iyi olmasına , yeni insanlarla çalışmaya başlayacağınıza ve aile yaşantınızda mutluluk hiç eksik olmayacağına delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir