Bilgi Tüneli

Rüyada Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dağlar görmek , Yapacağınız bazı işlerden sonra sıkıntıya düşmeye başlayacağınıza , fakat bu sıkıntıdan sonra bir anda büyük bir güce sahip olacağınıza , vermiş olduğunuz ne söz varsa onları yerine getireceğinize , değer vermiş olduğunuz insanlar yardıma muhtaç ise onlara her konuda yardım eli uzatacağınıza , işlerinizi her zaman yoluna sokup rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; sıkıntılı ve dertli bir döneme giriş yapacağınıza , zorluklarla mücadele edeceğinize , yapacağınız bazı işlerde büyük zararlar göreceğinize , karşınıza sürekli olarak engellerin çıkmasına ve bu engellerden kurtulmak için çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada Dağlar Tepeler Görmek

Rüyada dağlar tepeler görmek , iş yaşantınızda bazı büyük sorunlarla karşılaşacağınıza , büyük sıkıntılar yaşayacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılı dönemden geçeceğinize , bazı konularda zarar göreceğinize fakat bunlara rağmen hiçbir zaman yılmadan ve azimli bir şekil de mücadele edip her şeyin üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Karlı Dağlar Görmek

Rüyada karlı dağlar görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Size çok mutluluk ve huzur verecek bazı gelişmelerle karşılaşacağınıza , eğer evliyseniz yakın zaman içerisinde bir evladınızın olmasına , bekarsanız da evlilik yolunda adım atacağınıza ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Yeşil Dağlar Görmek

Rüyada yeşil dağlar görmek , kısa süre içerisinde karşınıza bazı engeller çıkacak fakat bunları her türlü aşacağınıza , büyük başarımlara imzalar atıp adınızı her yere duyuracağınıza , geliriniz de artışlar olmasına , başınıza gelecek olan sorunlardan kurtulmayı başaracağınıza , kariyeriniz de ise emin adımlarla ilerleyip en sonunda yükseleceğinize ve hayal etmiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Sıra Dağlar Görmek

Rüyada sıra dağlar görmek , rüyayı gören kişi için bu rüya çok hayırlıdır. Kısa zaman içerisinde yapmış olduğunuz işlerden dolayı yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , maddi olarak durumunuzun iyi olmasına , yeni insanlarla çalışmaya başlayacağınıza ve aile yaşantınızda mutluluk hiç eksik olmayacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ