Rüyada Çikolata Görmek Ne Demek ? Yemek Neye İşarettir ? Diyanet Ve İhya Yorumu
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Çikolata Görmek Ne Demek ? Yemek Neye İşarettir ? Diyanet Ve İhya Yorumu

0

Rüyada çikolata gördüyseniz hayırlı bir haber alıp bu duruma çok mutlu olacağınıza delalet eder. Eğer çikolatayı yiyorsanız o zaman yakın zaman içerisin de evleneceğinize ve baba olacağınıza yorulur. Bu rüya genel olarak erkekler için bir evlenmedir ve bu işlerin de hem bir anda hem de kolay olmasına işaret eder. Evli bir erkek rüyasında çikolata görürse o zaman baba olacağına , evladının ise istenen cinsiyette olmasına rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata yiyen genç kadın bekarsa karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek ile dünya evine adım atacağına yorulur. Rüyasın da çikolata yiyen kadın olgun ise istemiş olduğu mülkün sahibi olmasına , hem dertsiz hem de tasasız servet kapılarının ona doğru açılmasına ve en sonunda istemiş olduğu konuma gelmesine alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çalmak , hem mutluluğa hem huzura hem de aşkı yakalayabilmek için biraz zorlu yoldan geçeceğinize , en sonunda tüm sorunlarınızı aşıp düzleğe çıkacağınıza fakat bu süre içerisin de ise yılmadan azimli bir şekilde çalışmanız gerekmektedir.

Rüyada çikolata çalıp daha sonra yemek ise ; istemiş olduğunuz huzura yapmış olduğunuz tüm çabalar sonucun da ulaşacağınıza işaret eder. Rüyada başka birisinin çikolatasını çalmak , genç kadınlar için evliyseniz gerçek yaşam da dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Çikolata Yemek Ve İkram Etmek

Rüyada çikolata yemek ve ikramda bulunmak , en sonunda başınıza talih kuşu konacağına , ömrünüzün uzun olacağına , sağlık sorunlarınızla ilgili problemler varsa bunların düzelmesine rivayet edilir. Bu rüyayı eğer hamile bir kadın görürse o zaman kolay doğum yapacağına işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;