Rüyada Babanın Ölmesi Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Babanın Ölmesi Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada babanın ölmesi , gerçek hayatınızda ailenizden fazla destek görmediğinize ve bu yüzden kendinizi çok yalnız hissettiğinize , hep baba desteği aradığınıza fakat bu desteği bir türlü bulamadığınıza , sahip olduğunuz şeylerden keyif alamayacağınıza , girişimlerde bulunmayacağınıza , yakın zaman içerisinde alacağınız bir kötü haberden dolayı canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder. Fakat bazı yorumculara göre ise ; tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza yorarlar.

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek , eğer gerçek yaşam da bir hastalığınız varsa yakın zaman içerisinde şifa bulacağınıza , çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bir haber alacağınıza , gelirinizde artışların başlamasına , çok sevmiş olduğunuz birisinden iyilik göreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra , bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır ve güzeldir. Güzel bir geleceğinizin olmasına , her zaman iyilik yapıp Allah katında sevabınızın çok olmasına , yardım etmiş olduğunuz insanlardan hayır duaları alacağınıza ve ileriki zamanlarda babanızın mesleğini yapıp onun izinde gideceğinize alamet eder.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Rüyada babanın ölüm haberini almak , hiç beklemediğiniz bir anda büyük dertler içerisinde olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınıza , iş yaşantınızda her şeyin ters gidip sarsıntılar olmasına ve aile içerisinde huzursuzluğun baş göstermesine rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Babasını Tekrar Dirilmiş Görmek

Rüyada ölmüş babasını tekrar dirilmiş görmek , istemiş olduğunuz ne varsa onların yavaş yavaş gerçekleşmeye başlamasına , yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve sorunları çözmeye başlayacağınıza ve hayatınız bundan sonra daha olumlu şekilde ilerlemesine işaret eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili