Bilgi Tüneli

Rüyada Babanın Ölmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Babanın Ölmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada babanın ölmesi , gerçek hayatınızda ailenizden fazla destek görmediğinize ve bu yüzden kendinizi çok yalnız hissettiğinize , hep baba desteği aradığınıza fakat bu desteği bir türlü bulamadığınıza , sahip olduğunuz şeylerden keyif alamayacağınıza , girişimlerde bulunmayacağınıza , yakın zaman içerisinde alacağınız bir kötü haberden dolayı canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder. Fakat bazı yorumculara göre ise ; tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza yorarlar.

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek , eğer gerçek yaşam da bir hastalığınız varsa yakın zaman içerisinde şifa bulacağınıza , çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bir haber alacağınıza , gelirinizde artışların başlamasına , çok sevmiş olduğunuz birisinden iyilik göreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra , bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır ve güzeldir. Güzel bir geleceğinizin olmasına , her zaman iyilik yapıp Allah katında sevabınızın çok olmasına , yardım etmiş olduğunuz insanlardan hayır duaları alacağınıza ve ileriki zamanlarda babanızın mesleğini yapıp onun izinde gideceğinize alamet eder.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Rüyada babanın ölüm haberini almak , hiç beklemediğiniz bir anda büyük dertler içerisinde olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınıza , iş yaşantınızda her şeyin ters gidip sarsıntılar olmasına ve aile içerisinde huzursuzluğun baş göstermesine rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Babasını Tekrar Dirilmiş Görmek

Rüyada ölmüş babasını tekrar dirilmiş görmek , istemiş olduğunuz ne varsa onların yavaş yavaş gerçekleşmeye başlamasına , yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve sorunları çözmeye başlayacağınıza ve hayatınız bundan sonra daha olumlu şekilde ilerlemesine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ