Bilgi Tüneli

Rüyada Uçakta Uçmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Uçakta Uçmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada uçakta uçmak , Kısa zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı çok şaşkınlık geçireceğinize , iş yaşantınızda hızlı gelişmelerin olmasına delalet eder. Uzak yoldan uçakla yatılıya misafirlerin geldiğini gördüyseniz , bazı konularda anlık kararlar vereceğinize ve yolculuk yapacağınıza , makam ve mevki olarak yükseleceğinize , konum olarak çok iyi yerlere geleceğinize , hızlı yükselişinizden dolayı kazancınızda artışların olacağına ve herkes hayatınıza imrenerek bakacağına yorulur. Eğer bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , evliyseniz de bir evladınızın olacağına alamet eder.

Rüyada Uçaktan Düşmek

Rüyada uçaktan düşmek , Plan ve program olmadan girmiş odluğunuz işlerinizde yaşayacağınız büyük hayal kırıklıklarına , fakat bu şekilde elde edeceğiniz tecrübelerden dolayı gireceğiniz işlerde artık daha iyi işler yapacağınıza , elde edeceğiniz başarılardan dolayı mevki olarak yükseleceğinize delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya , söz veya nişan varsa onun bozulmasına , uzun süren beraberlikler varsa ayrılıkla sonuçlanmasına , maddi olarak zor duruma düşeceğinize ve birçok yere borçlanacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Uçakta Yemek Yemek

Rüyada uçakta yemek yemek , gerçek yaşam da olabildiğince çok fazla çalışacağınıza ve alın teri ile kazanç elde edeceğinize , alacağınız her haber size mutluluk vereceğine , her açıdan çok şanslı birisi olacağınıza , ayrılıklar ve küskünlükler varsa bunların son bulacağına , sevgiliniz yoksa yeni aşk kapılarının size doğru açılacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ