Rüyada Uçakta Uçmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Uçakta Uçmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada uçakta uçmak , Kısa zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı çok şaşkınlık geçireceğinize , iş yaşantınızda hızlı gelişmelerin olmasına delalet eder. Uzak yoldan uçakla yatılıya misafirlerin geldiğini gördüyseniz , bazı konularda anlık kararlar vereceğinize ve yolculuk yapacağınıza , makam ve mevki olarak yükseleceğinize , konum olarak çok iyi yerlere geleceğinize , hızlı yükselişinizden dolayı kazancınızda artışların olacağına ve herkes hayatınıza imrenerek bakacağına yorulur. Eğer bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , evliyseniz de bir evladınızın olacağına alamet eder.

Rüyada Uçaktan Düşmek

Rüyada uçaktan düşmek , Plan ve program olmadan girmiş odluğunuz işlerinizde yaşayacağınız büyük hayal kırıklıklarına , fakat bu şekilde elde edeceğiniz tecrübelerden dolayı gireceğiniz işlerde artık daha iyi işler yapacağınıza , elde edeceğiniz başarılardan dolayı mevki olarak yükseleceğinize delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya , söz veya nişan varsa onun bozulmasına , uzun süren beraberlikler varsa ayrılıkla sonuçlanmasına , maddi olarak zor duruma düşeceğinize ve birçok yere borçlanacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Uçakta Yemek Yemek

Rüyada uçakta yemek yemek , gerçek yaşam da olabildiğince çok fazla çalışacağınıza ve alın teri ile kazanç elde edeceğinize , alacağınız her haber size mutluluk vereceğine , her açıdan çok şanslı birisi olacağınıza , ayrılıklar ve küskünlükler varsa bunların son bulacağına , sevgiliniz yoksa yeni aşk kapılarının size doğru açılacağına delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili