Rüyada Uçan At Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Uçan At Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri

0

Rüyada uçan at görmek , kısa zaman içerisinde büyük kısmetlere sahip olacağınıza , hayal etmiş olduğunuz bir şeyler varsa bunların gerçekleşeceğine , istemiş olduğunuz şeylere yavaş yavaş kavuşacağınıza , hem zengin hem de soylu bir yaşantınızın olacağına , iş yaşantınızda ise her şeyin yolunda gideceğine ve rızkınızın her geçen gün artacağına , başınıza resmen talih kuşunun konmasına işaret eder. Bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman gönlündeki gibi bir eşe sahip olacağına ve onunla beraber güzel yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek , En sonunda muradınıza ereceğinize , sıkıntılarınızı ve dertlerinizi artık bir kenarı bırakıp hayatınıza bakacağınıza , karşınıza birden fazla fırsatların çıkmasına ve bunları en iyi şekilde değerlendireceğinize , her alanda başarılar elde edeceğinize , islami açıdan bakacağımız zaman ise tüm isteklerinizin ve dileklerinizi gerçek olacağına delalet eder. Rüya sahibi bekarsa çok güzel bir evlilik yapacağına ve ömür boyu eşi ile mutlu olacağına , evliyse , yakın zaman içerisinde bir evladının olmasına , bolluk içerisinde yaşam sürmeye ve maddi olarak sıkıntılar çekmemeye alamet eder.

Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata bindiğinizi gördüyseniz , büyük kısmetlerin ayağınıza kadar geleceğine , hayatınızı tamamen değiştireceğinize , büyük şanslarla karşılaşmaya ve istemiş olduğunuz şeylerin gerçekleşmesine , hayatınızda çok önemli adımlar atarak iyi yerlere geleceğinize yorulur. Yani rüyada görülen ata binmek kişi için son derece olumlu ve hayırlı rüyalardan birisidir.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili