Rüyada Lamba Yakmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Lamba Yakmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada lamba yakmak , bu rüya kişi için hem hayırlı hem de güzel rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra yüzünüzün gülmesine , etmiş olduğunuz dualarınızın Allah katında kabul görmesine , parlak bir geleceğinizin olmasına , atacağınız adımlarınızın her zaman güzel olmasına işaret eder. Bunun yanı sıra , iş yaşantınız da veya eğitim alanlarında atacağınız adımlarınızın her zaman doğru olmasına , dürüst birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , yeni icatlar elde edip bazı insanların dikkatlerini çekeceğinize ve yeni bir iş açıp girişimci olacağınıza alamet eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da bazı konularda gizli saklınız olmasından dolayı herkesten şüpheleneceğinize , ailenizi ve sevmiş olduğunuz insanları üzmemek için yapacağınız bazı hataları onlardan gizleyeceğinize , fakat ilerleyen zamanlarda kendinizi köşeye sıkıştıracağınıza yorulur. Başka rüya yorumcularına göre ise ; iş hayatınızda çok isteksiz ve tembel birisi olduğunuzdan dolayı kazançlarınızda düşüş yaşanmasına , borçlarınızın daha da fazla olmasına , sahip olmuş olduğunuz imkanları doğru bir şekilde kullanamamaya ve bu yüzden sıkıntılar içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Lamba Kırmak

Rüyada lamba kırmak , hayat düzeninizi değiştirmek için bazı kararlar alacağınıza , bu sorumluluğun ise sadece size ait olmasına tabir edilir. Rüyada görülen lamba kırmak genel anlamda pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında halsizlik yaşamasına , nazara gelmesine , işten ayrılmasına ya da çıkarılmasına , aile içerisinde söylenecek olan sert sözlerden dolayı tartışmaların çıkmasına delalet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili