Bilgi Tüneli

Rüyada Lamba Yakmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Lamba Yakmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada lamba yakmak , bu rüya kişi için hem hayırlı hem de güzel rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra yüzünüzün gülmesine , etmiş olduğunuz dualarınızın Allah katında kabul görmesine , parlak bir geleceğinizin olmasına , atacağınız adımlarınızın her zaman güzel olmasına işaret eder. Bunun yanı sıra , iş yaşantınız da veya eğitim alanlarında atacağınız adımlarınızın her zaman doğru olmasına , dürüst birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , yeni icatlar elde edip bazı insanların dikkatlerini çekeceğinize ve yeni bir iş açıp girişimci olacağınıza alamet eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da bazı konularda gizli saklınız olmasından dolayı herkesten şüpheleneceğinize , ailenizi ve sevmiş olduğunuz insanları üzmemek için yapacağınız bazı hataları onlardan gizleyeceğinize , fakat ilerleyen zamanlarda kendinizi köşeye sıkıştıracağınıza yorulur. Başka rüya yorumcularına göre ise ; iş hayatınızda çok isteksiz ve tembel birisi olduğunuzdan dolayı kazançlarınızda düşüş yaşanmasına , borçlarınızın daha da fazla olmasına , sahip olmuş olduğunuz imkanları doğru bir şekilde kullanamamaya ve bu yüzden sıkıntılar içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Lamba Kırmak

Rüyada lamba kırmak , hayat düzeninizi değiştirmek için bazı kararlar alacağınıza , bu sorumluluğun ise sadece size ait olmasına tabir edilir. Rüyada görülen lamba kırmak genel anlamda pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında halsizlik yaşamasına , nazara gelmesine , işten ayrılmasına ya da çıkarılmasına , aile içerisinde söylenecek olan sert sözlerden dolayı tartışmaların çıkmasına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ