Bilgi Tüneli

Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada ıspanak görmek , bu rüya genel olarak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda çürümüş ıspanaklar gördüyseniz o zaman sıkıntılarla boğuşacağınıza ve üzüntü içerisinde yaşam süreceğinize , yemeği yapılmış ıspanak görmek , sağlık sorunlarınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve tekrardan ayağa kalkacağınıza delalet eder. Rüyanızda taze ıspanaklar gördüyseniz , kazancınızın bol olmasına , elinize geçecek olan yüklü miktarda paralar , değerli olan eşyalar alacağınıza , hiçbir şekilde dertlerinizin olmayacağına alamet eder. Bunların yanı sıra rüyada görülen ıspanak kısmet olarak da nitelendirilir.

Rüyada Ispanak Yemek

Rüyada ıspanak yemek , bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır. Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra sevineceğinize , güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , darda iseniz artık feraha kavuşacağınıza ve hastalığınız varsa şifa bulacağınıza rivayet edilir. Aynı zaman da evli ve çocuğunuz olmuyorsa o zaman çocuğunuzun olacağına , dünya nimetlerinden yararlanmaya başlayacağınıza ve bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ispanak Almak

Rüyada ıspanak aldığınızı gördüyseniz , bu rüya kişi için tam tersi olarak hayırsız olarak yorumlanır. Sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , alacağınız kötü bir haberden sonra tüm moralinizin bozuk olmasına , kötü olaylarla karşılaşacağınıza , sizin için çok kötü olacak bir olayın içerisine düşeceğinize , sıkıntılarla ve kederlerle boğuşacağınıza alamet eder. Başka rüya yorumcularına göre ise ; dilemiş olduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğine ve arzularınıza kavuşacağınıza yorarlar.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek

Rüyada ıspanak yemeği görmek , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup tekrardan ayağa kalkacağınıza , bundan sonraki yaşantılarınızın eskisine göre daha iyi olacağına alamet eder.

Rüyada Pazardan Ispanak Almak

Rüyada pazardan ıspanak aldığınızı gördüyseniz , kısmetinizin bir anda açılacağına , pazardan körpe ıspanak alırsanız o zaman da gerçek yaşam da çok istemiş olduğunuz şeylerin yavaş yavaş gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Taze Ispanak Görmek

Rüyada taze ıspanak görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Hem şansınızın hem de bahtınızın açılmasına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı bol kazançlar elde edeceğinize , çürümüş ıspanak görmek ; iyiye yorumlanmaz. Başınızı bir derde sokacağınıza , sıkıntılı dönemden geçeceğinize ve kötü olaylara bulaşıp başınızı durduk yere ağrıtacağınıza işaret ederç

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ