Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada ıspanak görmek , bu rüya genel olarak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda çürümüş ıspanaklar gördüyseniz o zaman sıkıntılarla boğuşacağınıza ve üzüntü içerisinde yaşam süreceğinize , yemeği yapılmış ıspanak görmek , sağlık sorunlarınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve tekrardan ayağa kalkacağınıza delalet eder. Rüyanızda taze ıspanaklar gördüyseniz , kazancınızın bol olmasına , elinize geçecek olan yüklü miktarda paralar , değerli olan eşyalar alacağınıza , hiçbir şekilde dertlerinizin olmayacağına alamet eder. Bunların yanı sıra rüyada görülen ıspanak kısmet olarak da nitelendirilir.

Rüyada Ispanak Yemek

Rüyada ıspanak yemek , bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır. Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra sevineceğinize , güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , darda iseniz artık feraha kavuşacağınıza ve hastalığınız varsa şifa bulacağınıza rivayet edilir. Aynı zaman da evli ve çocuğunuz olmuyorsa o zaman çocuğunuzun olacağına , dünya nimetlerinden yararlanmaya başlayacağınıza ve bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ispanak Almak

Rüyada ıspanak aldığınızı gördüyseniz , bu rüya kişi için tam tersi olarak hayırsız olarak yorumlanır. Sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , alacağınız kötü bir haberden sonra tüm moralinizin bozuk olmasına , kötü olaylarla karşılaşacağınıza , sizin için çok kötü olacak bir olayın içerisine düşeceğinize , sıkıntılarla ve kederlerle boğuşacağınıza alamet eder. Başka rüya yorumcularına göre ise ; dilemiş olduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğine ve arzularınıza kavuşacağınıza yorarlar.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek

Rüyada ıspanak yemeği görmek , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup tekrardan ayağa kalkacağınıza , bundan sonraki yaşantılarınızın eskisine göre daha iyi olacağına alamet eder.

Rüyada Pazardan Ispanak Almak

Rüyada pazardan ıspanak aldığınızı gördüyseniz , kısmetinizin bir anda açılacağına , pazardan körpe ıspanak alırsanız o zaman da gerçek yaşam da çok istemiş olduğunuz şeylerin yavaş yavaş gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Taze Ispanak Görmek

Rüyada taze ıspanak görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Hem şansınızın hem de bahtınızın açılmasına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı bol kazançlar elde edeceğinize , çürümüş ıspanak görmek ; iyiye yorumlanmaz. Başınızı bir derde sokacağınıza , sıkıntılı dönemden geçeceğinize ve kötü olaylara bulaşıp başınızı durduk yere ağrıtacağınıza işaret ederç

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir