Rüyada Uçan Araba Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Uçan Araba Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada uçan araba görmek , Rüyayı gören kişinin ailesinden herhangi bir şekilde destek görmediğine , bu duruma çok üzüleceğine , ısrarlı bir şekilde hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşmak için mücadele edeceğinize , kendi ayaklarınızın üstünde duracağınıza fakat bu zamana kadar biriktirmiş olduğunuz paralarınızı kaybedeceğinize ve böyle olunca ailenizle aranızın biraz daha gergin olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra , çok fazla hayaller kuracağınıza ve gerçekleşmesi çok zor olacağından dolayı hayal kırıklıkları yaşayacağınıza , evliyseniz eğer o zaman evliliğinizde bazı sorunların olacağına ,işaret eder. Yani bu rüya kişi için genel olarak pek iyi değildir.

Rüyada Uçan Arabayla Gezdiğini Görmek

Rüyada uçan arabayla gezmek , iş yaşantınızda her zaman beklemiş olduğunuz şeylerin bir anda suya düşeceğine , sürekli olarak her alanda başarısız olacağınıza ve yaşamış olduğunuz bu olumsuzluklar karşısında direneceğinize ve içinize kapanık birisi olacağınıza daha çok hayal dünyasında yaşayacağınıza rivayet edilir.

Başka rüya yorumcularına göre ise , maddi olarak kazancınızda düşmelerin olacağına , paralarınızı bitireceğinize ve daha sonra para kalmadığı için çoğu yere borçlanacağınıza , işinizi çok fazla önemsemeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Uçan Araba Almak

Rüyada uçan araba almak , itibarınızı çok feci anlamda sarsacak bazı olaylar yaşayacağınıza , yaşayacağınız bu durum karşısında ise kendinizi tutacağınıza ve bazı şeylere katlanmak zorunda kalacağınıza , her zaman düşünmeden hareket edeceğinize ve kendinizi tehlikeye atacağınıza , iş yaşantınızda kapılarınızın kapalı olmasına ve özel yaşantınız da ise yaşayacağınız sıkıntılardan dolayı canınızın sıkkın olmasına işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir