Bilgi Tüneli

Rüyada Uçan Araba Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada Uçan Araba Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada uçan araba görmek , Rüyayı gören kişinin ailesinden herhangi bir şekilde destek görmediğine , bu duruma çok üzüleceğine , ısrarlı bir şekilde hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşmak için mücadele edeceğinize , kendi ayaklarınızın üstünde duracağınıza fakat bu zamana kadar biriktirmiş olduğunuz paralarınızı kaybedeceğinize ve böyle olunca ailenizle aranızın biraz daha gergin olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra , çok fazla hayaller kuracağınıza ve gerçekleşmesi çok zor olacağından dolayı hayal kırıklıkları yaşayacağınıza , evliyseniz eğer o zaman evliliğinizde bazı sorunların olacağına ,işaret eder. Yani bu rüya kişi için genel olarak pek iyi değildir.

Rüyada Uçan Arabayla Gezdiğini Görmek

Rüyada uçan arabayla gezmek , iş yaşantınızda her zaman beklemiş olduğunuz şeylerin bir anda suya düşeceğine , sürekli olarak her alanda başarısız olacağınıza ve yaşamış olduğunuz bu olumsuzluklar karşısında direneceğinize ve içinize kapanık birisi olacağınıza daha çok hayal dünyasında yaşayacağınıza rivayet edilir.

Başka rüya yorumcularına göre ise , maddi olarak kazancınızda düşmelerin olacağına , paralarınızı bitireceğinize ve daha sonra para kalmadığı için çoğu yere borçlanacağınıza , işinizi çok fazla önemsemeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Uçan Araba Almak

Rüyada uçan araba almak , itibarınızı çok feci anlamda sarsacak bazı olaylar yaşayacağınıza , yaşayacağınız bu durum karşısında ise kendinizi tutacağınıza ve bazı şeylere katlanmak zorunda kalacağınıza , her zaman düşünmeden hareket edeceğinize ve kendinizi tehlikeye atacağınıza , iş yaşantınızda kapılarınızın kapalı olmasına ve özel yaşantınız da ise yaşayacağınız sıkıntılardan dolayı canınızın sıkkın olmasına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ