Rüyada Hakim Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Hakim Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada hakim görmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında hem vicdanlı hem merhametli hem imanlı hem de mantıklı düşünen birisi olduğundan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağına ,kariyer yolunda ilerleyeceğinize , ilim irfan öğreneceğinize , ve çok sağlam yerlere geleceğinize delalet eder. Bunların yanı sıra , allah’tan korkan birisi olacağınıza ve kul hakkı yememek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , harama bulaşmayacağınıza alamet eder.

Rüyada Hakim Olduğunu Görmek

Rüyada hakim olduğunuzu gördüyseniz , günah işlemekten çok korktuğunuza , her zaman haklının yanında duracağınıza , haksızlık yapan insanlardan uzak duracağınıza , her konuda adaletli olacağınıza ve yanlışı babanız bile yapsa asla affetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Hakim Karşısına Çıkmak

Rüyada hakim karşısına çıkmak , bu rüya kişi için oldukça hayırlı ve çok güzeldir. Genel olarak yaşamınızda karşılaşacağınız şanslara , işinizi her zaman sorunsuz bir şekilde karşınıza herhangi bir şekilde engel çıkmadan halledeceğinize , hayatınızda size engel olan sorunlar olursa bunları kolayca aşacağınıza yorulur.

Rüyada Hakim Cübbesi Görmek

Rüyada hakim cübbesi gördüyseniz , gerçek yaşam da hem kültürlü hem de bilgili birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından saygı göreceğinize , sizin gibi olan insanlarla beraber işler yapacağınıza veya onlarla beraber oturup muhabbetler edeceğinize , her işinizi alnınızın teri ile kazanacağınıza ve haram lokma yemeyeceğinize , her konuda zaferler elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek , resmi kurumda çalışan birisinden iş konusunda büyük hayır göreceğinize , beklemiş olduğunuz bir şeyin olumlu olarak nitelendirileceğine , bu olaya karşın üzerinizden bütün yüklerin kalkmasına , huzur bulacağınıza ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu görmek , yakın zaman içerisinde çaresiz duruma düşmeye başlayacağınıza , çevrenizde bulunan dost dediğiniz insanların bile size yardım etmeyeceğine ve uzun bir süre tek başınıza kalacağınıza yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili