Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada nar görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da eğer evli değilseniz o zaman yakın zaman içerisinde sizin için çok hayırlı olacak bir eş ile dünya evine gireceğinize delalet eder. Eğer evliyseniz o zaman çocuğunuzun olmasına , maddi olarak güzel zamanlar geçireceğinize , zengin birisi olacağınıza yorulur. Rüyada kırmızı nar taneleri görmek , yakın zaman içerisinde elinize altın geçmesine , beyaz nar taneleri görmek ; elinize geçecek olan gümüşlere tabir edilir.

Eğer narları mevsiminde görürseniz ; gerçek yaşam da vermiş olduğunuz emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alacağınıza , mallarınızın ve mülklerinizin olmasına alamet eder. Mevsim dışında görürseniz ; haksız yoldan kazanç elde edeceğinize ve haram yoldan elinize geçecek paralara yorulur.

Rüyada nar çatlamış olarak görmek , dul olan bir bayan ile dünya evine adım atacağınıza ve mutlu bir yuvanızın olmasına delalet eder.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek , yemiş olduğunuz nar eğer ekşi ilse o zaman hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , malınız varsa mallarınızda artışların olmasına , işlerinizin günden güne iyiye gitmesine işaret eder. Rüyada nar kabuğu görmek ise , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza yorulur.

Rüyada Nar Ağacı Görmek, Nar Toplamak

Rüyada nar ağacı görmek ve nar toplamak , hem varlıklı hem de çok cömert olan birisinden size gelecek olan yardımlara , hastalığınız varsa şifa bulacağınıza , maddi olarak tüm zorluklardan kurtulup rahat edeceğinize , büyük zenginliğe kavuşacağınıza , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağınıza alamet eder. Rüyada topladığınız narlar hamsa , zorluk çekeceğinize , fakirlik göreceğinize ve maddi olarak zor zamanlar geçireceğinize alamet eder.

İlginizi Çekebilir