Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada kar görmek , bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Karşınıza her zaman iyi olayların çıkmasına , hastalığınız varsa bundan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , alacağınız güzel bir haberden sonra mutlu olacağınıza delalet eder.

Eğer bu rüyayı kar mevsiminde gördüyseniz o zaman iyi şeylerle karşılaşacağınıza ve düşmanlarınız varsa gerçek yaşam da onların hepsini alt edeceğinize yorulur. Fakat mevsiminde yağmayan kar görmek , iyiye ve hayra yorumlanmaz. Yakın zaman içerisinde bir yakınınızın hastalanacağına , yolculuğunuz varsa onu iptal etmek zorunda kalacağınıza ve beklemiş olduğunuz yerden paranızın gelmeyeceğine , sıkıntılı dönemden geçeceğinize yorulur.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması , kısa zaman içerisinde gergin olacağınız bir olayla karşılaşacağınıza , sizin bu olaya tepki vermeyip sinirlerinizin bozulmasına ve buna güleceğinize rivayet edilir. Rüyada kar yağıyor ve sizde şemsiye ile kendinizi koruyorsanız o zaman yapacağınız bir şeyler varsa bunları yaparken çok dikkatli olmanız gerektiğine ve yaşanacak olan sonuçlardan ise korkmayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar küremek , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz kötülüklerden ve sıkıntılardan arınmak için bazı değişiklikler yapacağınıza , hayatınıza devam edebilmek için elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinize , eski yaşantınızı artık değiştirmeye çalışacağınıza alamet eder.

Rüyada kar küreme aracı gördüyseniz ; çok sevmiş olduğunuz arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olduğuna ve bu arkadaşınıza her türlü maddi ve manevi destekler vereceğinize işaret eder.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek , şuanda yaşamış olduğunuz mevsim yaz ise o zaman bazı sorunlarla karşılaşacağınıza , kış mevsimi ise , çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve mutluluktan havalara uçacağınıza delalet eder.

Rüyada Kar Erimesi

Rüyada kar erimesi , hem maddi hem de manevi olarak zarara gireceğinize ve başınıza gelecek olan bir kaza sonucu kötü durumda olacağınıza alamet eder. Yani bu rüya kişi için pek hayırlı değildir.

Rüyada Kar Süpürmek

Rüyada kar sürümek , şuanda bulunmuş olduğunuz sıkıntılı dönemden kurtulmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , eninde sonunda bu sorunlardan kurtulup rahata ereceğinize ve güzel dönemden geçeceğinize yorulur.

Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyada karda kayak yapmak , korkularınız varsa bunların üstesinden yavaş yavaş gelmeye başlayacağınıza ve yeteneklerinizi ise geliştirmeye başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek , iş hayatınızda bir konu üzerinde yapacağınız değerlendirmeden sonra bir konu da yalan söyleyeceğinize veya yalan söylemeye mecbur kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını gördüyseniz , hem özel hem de iş hayatınızda yanlışlıklar yapacağınıza ve bu yanlışlıkları yapmamak için ise bazı şeylere çok dikkat etmeniz gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Kar Yığıntısı Görmek

Rüyada kar yığıntısı görmek , iş yaşantınızda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , görmüş olduğunuz kar yığıntısı çok büyük ise o zaman zorluklarınızın da o derece büyük olacağına delalet eder.

Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek , akrabanız veya yakın dostunuz yüzünden sıkıntıya düşeceğinize , hiç beklemediğiniz bir anda bazı kötü olaylarla karşılaşacağınıza ve ummadığınız anda alacağınız bir haberden dolayı çok şaşıracağınıza alamet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir