Rüyada Üniversiteye Gitmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Üniversiteye Gitmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada üniversiteye gitmek , rüyayı gören kişinin hayatında her zaman başarılar elde edeceğine , küçük işler peşinde koşmayıp hep büyük işler peşinde olacağına ve güzel eğitim görüp daha iyi yerlere geleceğine delalet eder. Aynı zaman da , istemiş olduğunuz yere en kısa zaman içerisinde geleceğinize , geleceğinizin parlak olmasına , okulunuz bittikten sonra bir işe gireceğinize ve bu işte toplayacağınız başarımlardan dolayı herkesin takdirini alacağınıza , mesleğinizde ilerleyeceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer bir ev hanımı ise o zaman bu rüya çok hayırlıdır ve güzeldir. Evladınız varsa onun hayırlı bir evlat olmasına , ömrünün güzel olacağına , yakın zaman içerisinde okumak için uzak bir üniversiteye gideceğine ve orada daha çok başarılı olacağına rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyada üniversite kazanmak , gerçek hayatta öğrenciyseniz o zaman yaşantınızın her alanında başarılı olacağınıza , gireceğiniz tüm sınavlarda çok iyi sonuçlar alıp istemiş olduğunuz yerlere geleceğinize işaret eder. Bu rüya genel olarak kişi için oldukça hayırlıdır ve güzeldir. Maddi olarak sorunlarınız varsa bunlardan kurtulacağınıza , büyük kazançlar elde etmeye başlayacağınıza , ferah içerisinde yaşam süreceğinize ve işinizde büyük karlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Yaşlı Birinin Üniversiteye Gitmesi

Rüyada yaşlı olan birisinin üniversiteye gitmesini görmek , hem çok güzel hem de verimli bir yaşantınızın olmasına , ahiretiniz için gerçek yaşam da sürekli olarak çalışacağınıza ve öldükten sonra ise vermiş olduğunuz nimetlerinizin çok iyi yerlere gitmesine ve bu sayede sevap kazanmaya alamet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir