Rüyada Fare Kovalamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Kovalamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada fare kovalamak , gerçek yaşam da size karşı olan düşmanınıza fakat bu düşmanınızın güçsüz olup başvurmuş olduğu hilelere karşı uyanık olacağınıza , size yapacağı kötülükleri önlemek için eylemlerde bulunacağınıza , akrabalarınıza size gelecek olan bazı kötülüklere ama size yapılacak olan bu kötülükleri engelleyeceğinize delalet eder. Rüyada sokakta fare kovaladığınızı gördüyseniz , çevrenizde dili ile insanlarla sizin aranızı bozmaya çalışan insanlardan uzak duracağınıza alamet eder.

Rüyada Fare Tarafından Kovalanmak

Rüyada fare tarafından kovalandığınızı gördüyseniz , sizin her zaman kötülüğünüzü isteyen , sıkıntı çekmenizi isteyen birisinin olmasına , arkadaş olarak sanmış olduğunuz kişilerin aslında size bazı oyunlar oynayacaklarına ve arkanızdan işler çevirmesine alamet eder. Bunun haricinde sizin arkanızdan oynanacak oyunlar yüzünden başınızın belaya girmesine de yorulur. Rüyada eğer fare size zarar veriyorsa o zaman ; gerçek yaşam da yaşayacağınız bazı zararlara , fare ısırıyorsa ; arkadaşınız yüzünden başınıza gelecek sorunlara rivayet edilir.

Rüyada Farenin Yuvasını Görmek

Rüyada farenin yuvasını görmek , bu rüya genel olarak gerçek yaşam da düşmanınızın olduğunu ifade eder. Sizin için fenalık düşünen bu kişinin evinize kadar girmesine delalet eder. Eğer fare yuvasından çok fazla fare varsa o zaman düşmanlarınızın da gerçek yaşam da o kadar çok fazla olmasına işaret eder. Rüyada ölü fare görmek , sizinle uğraşmaya tenezzül bile edemeyecek güçsüz düşmana ya da bu düşmanınızın sadece kendi problemleri ile meşgul olacağına alamet eder. Rüyada fare yuvasını ateşe veriyorsanız , size yapılacak olan hileleri bozacağınıza ve bu yüzden rahat bir nefes alacağınıza alamet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili