Her Yıl Çok Örülen Yepyeni Örgü Bebek Patik Çeşitleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Her Yıl Çok Örülen Yepyeni Örgü Bebek Patik Çeşitleri

0

Sıcak havaların sona ermesi, yazlıkların kalkıp kışlıkların dolabımızda yerini almasıyla birlikte kabanlar , atkılar, bereler , çoraplar , patikler de yerini aldı . Havaların soğumasıyla birlikte hastalıklar da artacağından soğuk havalarda en koruyucu yünlü kıyafetler ve aksesuarlar oluyor .

Eskiden daha bebeği doğmadan anne , aile büyükleri yeni doğacak bebeğe aileye katılacağını duyduğu andan itibaren örgü kıyafetler , patikler yaparlardı . Halen devam etse de hazır giyime ulaşma imkanı arttığı için eskisi kadar yok . Soğuk günlerde elinizdeki birkaç tane ipten siz de bebeğinize bereler , patikler örebilirsiniz . Çoğu hastalığın ayak üşütmesinden başladığı düşüncesiyle bu yazımızda öncelikle bebek örgü patik modellerine yer verdik .

SONBAHAR VE KIŞ İÇİN VAZGEÇİLMEZ ÖRGÜ BEBEK PATİKLERİ

Kış aylarında bebeğinizin ayağını sımsıcak tutacak olan yumuşacık yünlü patiklerdir . Bebeklerin soğuk havalarda ayaklarının üşümemesi için patik giymeleri gerekir. Hem bebeğinizin ayağını soğuktan koruyacak hem de ona sevimli , sımsıcak patikler yapmış olacaksınız .

Günümüzde örgü patikler çok şık . Siz de bebeğinizin her kıyafetine uyacak şekilde her renk ve desende patikler örebilirsiniz . Bebeğinizin ayağının rahat edebileceği bollukta patikler örerek sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz . Başta zorlanılıyorsa sade bir modelden başlayıp daha sonra çeşitlendirebilirsiniz .

Dilerseniz ördüğünüz patiklere boncuk , gözler ekleyebilir ya da kullanılan ipin türünü simli alıp sadelikten uzaklaşıp farklı , güzel patikler yapabilirsiniz . Patiklere hayvan figürü ya da gözler gibi eğlenceli tasarımlar ekleyerek bebeğinizin hem eğlenmesine hem de ayaklarının sıcak olmasını sağlayabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir