Bilgi Tüneli

Her Yıl Çok Örülen Yepyeni Örgü Bebek Patik Çeşitleri

Her Yıl Çok Örülen Yepyeni Örgü Bebek Patik Çeşitleri

Sıcak havaların sona ermesi, yazlıkların kalkıp kışlıkların dolabımızda yerini almasıyla birlikte kabanlar , atkılar, bereler , çoraplar , patikler de yerini aldı . Havaların soğumasıyla birlikte hastalıklar da artacağından soğuk havalarda en koruyucu yünlü kıyafetler ve aksesuarlar oluyor .

Eskiden daha bebeği doğmadan anne , aile büyükleri yeni doğacak bebeğe aileye katılacağını duyduğu andan itibaren örgü kıyafetler , patikler yaparlardı . Halen devam etse de hazır giyime ulaşma imkanı arttığı için eskisi kadar yok . Soğuk günlerde elinizdeki birkaç tane ipten siz de bebeğinize bereler , patikler örebilirsiniz . Çoğu hastalığın ayak üşütmesinden başladığı düşüncesiyle bu yazımızda öncelikle bebek örgü patik modellerine yer verdik .

SONBAHAR VE KIŞ İÇİN VAZGEÇİLMEZ ÖRGÜ BEBEK PATİKLERİ

Kış aylarında bebeğinizin ayağını sımsıcak tutacak olan yumuşacık yünlü patiklerdir . Bebeklerin soğuk havalarda ayaklarının üşümemesi için patik giymeleri gerekir. Hem bebeğinizin ayağını soğuktan koruyacak hem de ona sevimli , sımsıcak patikler yapmış olacaksınız .

Günümüzde örgü patikler çok şık . Siz de bebeğinizin her kıyafetine uyacak şekilde her renk ve desende patikler örebilirsiniz . Bebeğinizin ayağının rahat edebileceği bollukta patikler örerek sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz . Başta zorlanılıyorsa sade bir modelden başlayıp daha sonra çeşitlendirebilirsiniz .

Dilerseniz ördüğünüz patiklere boncuk , gözler ekleyebilir ya da kullanılan ipin türünü simli alıp sadelikten uzaklaşıp farklı , güzel patikler yapabilirsiniz . Patiklere hayvan figürü ya da gözler gibi eğlenceli tasarımlar ekleyerek bebeğinizin hem eğlenmesine hem de ayaklarının sıcak olmasını sağlayabilirsiniz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ