Rüyada Kargo Görmek Kargo Paketini Açmak Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Kargo Görmek Kargo Paketini Açmak Nedir ?

0

Rüyada kargo gördüyseniz genel olarak gerçek yaşantınız da neyi hedeflediyseniz o alanda ilerleyeceğinize ve yakın zaman içerisin de hedeflediğiniz şeye kavuşacağınıza işaret eder. Aynı zaman da isteklerinizi yerine getirebilmek için elinizden gelen tüm çabayı sarf edeceğinize , tüm yükler sizin omuzlarınızda olacağına fakat bu yükleri çevrenizdeki insanlarla paylaşıp onlardan yararlanacağınıza delalet eder.

Rüyada Kargo Görmek

Rüyada kargo paketi görmek

Rüyada kargo paketi görmek , eğer gerçek yaşantınız da bekarsanız o zaman karşınıza kısa zaman içerisin de çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , tüm çabalarınızın karşılığını alıp zengin birisi olacağınıza , hem mal hem de mülk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada kargo göndermek

Rüyada kargo gönderdiğinizi gördüyseniz , neyi hedeflediyseniz onlara ulaşmanız hem risksiz hem de çok çabuk olacağına , hayatınızla ilgili bazı planlamalar yapacağınıza ama bazı durumlar da ufak da olsa zararlar göreceğinize rivayet edilir.

Rüyada bir şeyi paketlediğini görmek

Rüyada bir şeyi paketlemek , hayatınız da bir takım işler yapacağınıza ve bu işler de başarılı olmak için büyük çaba sarf edeceğinize , en kısa zaman içerisin de ise çabalarınızın karşılığını alacağınıza alamet eder.

Rüyada kargo almak

Rüyada kargo aldığınızı gördüyseniz , ne zamandır beklemiş olduğunuz haberi en sonunda alacağınıza , ummuş olduğunuz fırsatı yakalayacağınıza ve bu durum karşısında ise çok mutlu olacağınıza işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili