Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada oğlunu görmek , bu rüya genel olarak pek hayra ve iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında hayatının bir anda alt üst olacağına , maddi olarak çok büyük kayıplar içerisinde olacağına , birçok yere borçlanacağına ve bu borçları ödeyemeyecek duruma geleceğine , yakın zaman içerisinde ise alacağınız üzüntü bir haberden dolayı canınızın sıkkın olmasına , beklemediğiniz bir anda güvenmiş olduğunuz kişiden yiyeceğiniz kazıktan dolayı bir anda yıkılacağınıza ve uğursuzluk olmasına işaret eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup artık rahata ereceğinize , hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize , hem şanslı hem de çok kısmetli bir dönemden geçeceğinize , ağız tadınızın ve neşenizin her zaman yerinde olmasına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Rüyada oğlunuzu dövdüğünüzü gördüyseniz , evladınızın gerçek yaşam da yapacağı bir iş için sizden onay alacağına ve sizde ona onay vereceğinize , yapacağı bu iş ise çocuğunuza çok hayır getireceğine , maddi ve manevi olarak ise destek vereceğinize alamet eder.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek , Gerçek yaşam da eğer çocuklarınız varsa çocuklarınızın elde edeceği başarımlardan dolayı sizde çok mutlu olacağınıza , evladınızla gurur duyacağınıza yorulur.

 Rüyada Oğlunu Kaybetmek

Rüyada oğlunuzu kaybettiğinizi gördüyseniz , evladınız varsa onun mutluluğunu ve başarısını görmekten her zaman mutlu olacağınıza , oğlunuzdan yana hayır göreceğinize ve oğlunuzun hem uzun ömürlü hem de çok sağlıklı olmasına işaret eder.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek

Rüyada oğlunu asker görmek , hem belalardan hem kazalardan hem de tüm kötülüklerden uzak duracağınıza , evin dışarısından hiçbir şekilde zarar almayacağınıza , aile içerisindeki huzurun hep yerinde olmasına ve mutlu bir yaşantınızın olacağına alamet eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir