Bilgi Tüneli

Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada oğlunu görmek , bu rüya genel olarak pek hayra ve iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında hayatının bir anda alt üst olacağına , maddi olarak çok büyük kayıplar içerisinde olacağına , birçok yere borçlanacağına ve bu borçları ödeyemeyecek duruma geleceğine , yakın zaman içerisinde ise alacağınız üzüntü bir haberden dolayı canınızın sıkkın olmasına , beklemediğiniz bir anda güvenmiş olduğunuz kişiden yiyeceğiniz kazıktan dolayı bir anda yıkılacağınıza ve uğursuzluk olmasına işaret eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup artık rahata ereceğinize , hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize , hem şanslı hem de çok kısmetli bir dönemden geçeceğinize , ağız tadınızın ve neşenizin her zaman yerinde olmasına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Rüyada oğlunuzu dövdüğünüzü gördüyseniz , evladınızın gerçek yaşam da yapacağı bir iş için sizden onay alacağına ve sizde ona onay vereceğinize , yapacağı bu iş ise çocuğunuza çok hayır getireceğine , maddi ve manevi olarak ise destek vereceğinize alamet eder.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek , Gerçek yaşam da eğer çocuklarınız varsa çocuklarınızın elde edeceği başarımlardan dolayı sizde çok mutlu olacağınıza , evladınızla gurur duyacağınıza yorulur.

 Rüyada Oğlunu Kaybetmek

Rüyada oğlunuzu kaybettiğinizi gördüyseniz , evladınız varsa onun mutluluğunu ve başarısını görmekten her zaman mutlu olacağınıza , oğlunuzdan yana hayır göreceğinize ve oğlunuzun hem uzun ömürlü hem de çok sağlıklı olmasına işaret eder.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek

Rüyada oğlunu asker görmek , hem belalardan hem kazalardan hem de tüm kötülüklerden uzak duracağınıza , evin dışarısından hiçbir şekilde zarar almayacağınıza , aile içerisindeki huzurun hep yerinde olmasına ve mutlu bir yaşantınızın olacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ