Kumral Saç Rengi
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Kumral Saç Rengi

0

Bayanlar her zaman saçlarına çok büyük önem verir ve özellikle saçlarını boyatacak olan kızlar hangi renge boyasak diye çok düşünür karar vermede ise baya zorlanırlar. Bu sezon kızlar kumral saç renkleri o kadar popüler ki eğer sizlere de yakışıyorsa bence tercih etmenizi tavsiye ederim. Kumral saç renklerinde çok fazla sayıda ton bulunmaktadır. Açık ve koyu kumral saçlar ile ara tonlar gibi.

Son dönemlerde popülerliğini arttıran kumral saçlar bu sezon sizin beğeninize sunmaya karar verdik. Bizler farklı olması açısından bulabildiğimiz en farklı kumral saç tonlarını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bence buradaki saçların hepsi bir harika sizin de mesela saçınıza kumral ton yakışıyorsa bunlardan birisini seçerek harika olabilirsiniz.

Artık hem aynı saç tonlarından sıkıldım ve farklı bir ton arayanlar için de harika seçim olabilir. Ama tabi kızlar burada dikkat etmeniz gereken bir nokta bu saçların tonları mevcut ve karar verirken ona göre karar verin. Emin olun kumral saçlar sizlere daha çok yakışacak.

Eğer sizler doğuştan kumralsanız o zaman sizlere yakışacak saç renkleri şunlardır ; kahve tonları , kumral tonlar ve sarı gibi renkler sizlere de daha iyi olur. Aynı zaman da ombre veya balyaj yaparak da harika olabilirsiniz. Ten renginiz açık kumralsa o zaman da daha açık tonları , koyu kumral tene sahip olanlarda daha koyu tonları tercih etmeleri daha doğru seçim olacaktır. Neyse kızlar fazla lafı uzatmadan bu sezona ait en çok tutulan ve moda haline gelen kumral saç renklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir