En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri Ve Örnekleri

0

Hem günlük hem de çeyizlik olarak lif modelleri kullanım olarak yeri çok farklıdır. Çeyizlik lif modelleri son zamanlar da yapılan örnekler ile en popüler örgüler arasında yerini aldı. Artık hemen hemen her evde el örgüsü lif kesinlikle bulunuyor. Bunların yanı sıra daha evlenmemiş ve evlenme çağına gelen genç kızlarımızın da çeyizliklerine burada bulunan liflerden birini yapmak istemez misiniz ?

2021 Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı

Biliyorsunuz ki günlük ve çeyizlik lif farklıdır ve bu yüzden çeyizlik olarak tercih edilen liflerin diğerlerine göre yapımı biraz özenlidir. Malum çeyiz sandığına gireceği için modelin de ona göre daha renkli ve güzel olması gerekiyor. Yani ip seçiminden tutun motiflerine kadar özenli bir şekilde seçimler yapılır ve ona göre örülür. Bizler de 2021 yılında hamarat kadınlarımız tarafından çeyizlik için örülen en güzel modelleri bir araya toplayıp sayfamıza yer verdik.

İçindekiler

ÇEYİZLİK TAKIM LİF MODELLERİ

Her sene çeyizlik için yapılan lif modelleri farklılık gösteriyor ve geçen sene nasıl hamarat kadınlarımız tarafından yapılan lifler moda olduysa bu sene de aynı şekilde çeyizlik için yapılan lif modellerin de en çok gelin damat motifli olan model tutuldu.

basit Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı

Eğer anneler sizler de genç kızlarınızın çeyizine güzel bir lif modeli arıyorsanız o zaman gelin ve damat figürlü olan modeli yapmanız daha doğru seçim olacaktır. Çünkü çeyiz sandığına konulacak olan lifler özenle seçildiğinden dolayı bu senenin modası olan gelin damat lif modelinden birini koyunuz.

ÇEYİZLİK LİF FİYATLARI

Çeyizlik olarak tercih edilen lif modellerini kendi el emeğinizle yapmak dışında dışarıdan da hazır olarak satın da alabilirsiniz. Fakat çeyiz sandığına konulacağı için kendi el emeğinizle yapmanız daha doğru olacaktır. Fakat örgü işini hiç bilmiyorsanız yapacak kimse de yoksa o zaman BURADAN en güzel lif modellerine ulaşabilir istediğiniz modeli de satın alabilirsiniz.

Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı 2021

Fiyatlarına bakacak olursak 10 TL ila 50 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Tabi şunu da unutmamak gerekiyor. Yapılan modelde kullanılan malzeme , yapılan motifler ve detaylara göre fiyat 50 TL’den fazla da olabilir.

Daha farklı çeyizlik lif modellerini incelemek istiyorsanız BURADAN modellerimize bakabilirsiniz.

Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı basit
Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı kolay
Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
çok güzel Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
en güzel Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
en yeni Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
farklı Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
güzel Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
kolay Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
yapımı kolay Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
yeni Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
yeni sezon Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
yepyeni Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir