Boncuk İşi Havlu Modelleri Ve Kenar Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Boncuk İşi Havlu Modelleri Ve Kenar Örnekleri

0

Boncuk işi havlu modellerini sizler için araştırdık, ve sayfamızda en güzellerini sizler için paylaştık. Boncuklu havlu kenarlarını genelde çeyizlerde çok tercih ederler. Rengarenk boncuklu yada sade renk boncuk seçerek havlu kenarlarında harika modeller ortaya çıkarırlar.

2023 Boncuk İşi Havlu Modelleri

Bu tarz havlu kenarlarını sadece çeyizde değil günlük yaşantınızda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İstediğiniz havlu modelini seçerek, en güzel boncuklarla kenarlarını işleyebilirsiniz. Biz sizler için en çok tercih edilenleri paylaştık sizlerde içlerinden beğendiğinizi seçerek ve kendi tarzınızı da ortaya koyarak mükemmel modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

Boncuklu havlu kenarlarının yanı sıra halka aparatlarda tercih edilebilmekte. Halka aparatlarla damat havlunuzu da çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Modeli bizden yapması ve tarzınızı yansıtmak da sizden boncuklu havlu kenarlarında dikkat etmeniz tek şey aldığınız boncuğun yada halka aparatın kalitesi ne kadar iyisini ve sağlamını kullanırsanız yapmış olduğunuz boncuklu havlu kenarları da o kadar uzun ömürlü olur.

Boncuk İşi Havlu Modelleri 2023

Eskiler de havluya göre dantel seçilerek yapılırdı. Ama şimdilerde her şey daha pratik bir hal aldı. Havlu kenarlarının boncukla işlenmesi hem daha şık hem de daha pratik olmasını sağlamakta şöyle düşünün ; el emeği göz nuru günlerce belki de aylarca süren havlu kenarı yaptınız ve bu sizi çok yordu havlu sayınızda hala istediğiniz gibi ilerlemedi, işte artık buna da son boncuk işinizle havlularınız günlerce aylarca sürmeden bitirebileceksiniz.

Hatta yorulmadan yapmak istediğiniz diğer havlu modeline de geçebileceksiniz. Günlük yaşantınızda, çeyizinizde, hediye olarak ya da gelir elde etmek için çok rahatlıkla yapabileceğiniz modeller burada haydi hep beraber göz atalım!    

Boncuk İşi Havlu Modelleri çeyizlik
Boncuk İşi Havlu Modelleri
çeyizlik Boncuk İşi Havlu Modelleri
değişik Boncuk İşi Havlu Modelleri
en güzel Boncuk İşi Havlu Modelleri
farklı Boncuk İşi Havlu Modelleri
güzel Boncuk İşi Havlu Modelleri
harika Boncuk İşi Havlu Modelleri
kolay Boncuk İşi Havlu Modelleri
yeni Boncuk İşi Havlu Modelleri
yepyeni Boncuk İşi Havlu Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir