Karımla Eşimle Sürekli Olarak Kavga Ediyoruz Ne Yapabilirim ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Karımla Eşimle Sürekli Olarak Kavga Ediyoruz Ne Yapabilirim ?

0

En sık karşılaştığımız sorulardan birisi de karımla eşimle sürekli olarak kavga ediyorum ne yapabilirim ? sorusu oluyor. Karımla sürekli olarak kavga ediyoruz cümlesinde aslında bakarsanız bir imdat bulunmaktadır. Çünkü karım hitabı ilişkinin yine canlı olduğunu göstermektedir. Fakat bazı durumlarda işte bu cümlenin kurulması imdat niteliği taşır. Eğer bir erkek böyle bir cümle kuruyorsa zaten eşiyle barışmak istiyordur. Her şeyin tekrardan eskisi gibi olmasını ve yoluna girmesini isteyen erkeğin duruşu her zaman düzgünce gözlenmelidir.

Karımla Eşimle Sürekli Olarak Kavga Ediyoruz Ne Yapabilirim

Çünkü , böyle bir cümle kurulduğundan dolayı ilişkiye müdahale etmek gerekir. Bazı durumlarda araya eşin ve dostun girmesiyle beraber işler daha da güzel olabiliyor. Bu gibi çözüm yolları arayan erkek her zaman samimi bir şekilde eşiyle barışmak ister.

İçindekiler

EŞİMLE SÜREKLİ KAVGA EDİYORUZ

Eşler arasında kavgalar ilk olarak nerede başlar ? bunu bilmemiz gerekiyor. Aslında yaşanan tüm problemleri kısa süre içerisinde çözmek mümkündür. Fakat bunu tespit edemediğimiz dolayı ve bir hayli zor olduğu için de çözemiyoruz. Hatta bilim insanları şöyle der eşler artık birbirlerine tahammül edemediği durumlara geldiği zaman kavgalar ortaya çıkmaya başlar derler. Bu tahammül edememe durumu ise birikimle başlar.

Sürekli yaşantılarında kavga eden kişiler hayatlarını daha iyi sürdürmek için birlikte terapi almaya başlarlar. Aile terapisini gittiğiniz zaman hem barışmak hem de evliliğinizi kaldığınız yerden sürdürmek oldukça kolaydır. Burada bu şekilde evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Özellikle arada çocuklar varsa o zaman ne olursa olsun mücadele vermek zorundasınız. Bu verilecek olan mücadele ise çift taraflı olmalıdır.

İlginizi Çekebilir