Bebek Patiği Modelleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bebek Patiği Modelleri 2022

0

Yepyeni Bebekler İçin Patik Çeşitleri

Biz anneler olarak bebeklerimiz her zaman iyiliğini düşünürüz ve bu yüzden kış geldiği zaman örgü olarak ilk yaptığımız patik modeli oluyor. Bu sezon ise yün iplerle yapılan ve aynı zaman da rengarenk renklerde yapılan bebek patikleri çok dikkat çekmiş. Farklı modellerin de bulunmuş olduğu ve yepyeni olan patik modellerini anneler çok kolay bir şekilde zorlanmadan bebeklerine örebilir.

basit Bebek Patiği Modelleri

Paylaşmış olduğumuz bu patikler aslında hanımlar bakarsanız bir ihtiyaçtır. Özellikle bebeğiniz yeni doğmuşsa veya tanımış olduğunuz birisi yeni doğum yapacaksa ona örgü yapmak için patik en iyi seçim olacaktır. Ayrıca patikler zaten en çok kış mevsimin de kullanılan örgüdür. Tabi yazın veya ilkbahar aylarında da tercih edilir ama en çok kışın tercih edilmektedir.

Bebek Patiği Modelleri 2022

Bebeğinize patik örecekseniz ve buna göre farklı desenler de ve şekiller de modeller arıyorsanız o zaman sizlerle paylaşmış olduğumuz modeller bence tam da aradığınız gibi. Hem kız hem de erkek bebekleri için yapılan bu patikleri sizler de eviniz de oturduğunuz yerden rahatlıkla örebilirsiniz.

Erkek bebeklerine mavi tonlar , kız bebeklerine de çoğunluk olarak pembe tonları seçebilirsiniz. Bebek patiği diğer örgü işlerine göre fazla zaman almayan el işlerinden birisidir. Çünkü ilmek sayıları ile kullanılacak ölçüler az olmasından dolayı fazla zamanınızı almadan bebeğinize örebilirsiniz. Eğer el çabukluğunuz varsa bunu daha kısa zaman da bile yapabilirsiniz. O zaman yeni sezona özel olan hem kız hem de erkek bebekleri için yapılan harika patiklere daha yakından göz atalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Bebek Patiği Modelleri basit
Bebek Patiği Modelleri facebook
Bebek Patiği Modelleri kolay
Bebek Patiği Modelleri tumblr
Bebek Patiği Modelleri
çok güzel Bebek Patiği Modelleri
değişik Bebek Patiği Modelleri
desenli Bebek Patiği Modelleri
el işi Bebek Patiği Modelleri
en güzel Bebek Patiği Modelleri
en yeni Bebek Patiği Modelleri
erkek Bebek Patiği Modelleri
farklı Bebek Patiği Modelleri
güzel Bebek Patiği Modelleri
harika Bebek Patiği Modelleri
kız Bebek Patiği Modelleri
kolay Bebek Patiği Modelleri
muhteşem Bebek Patiği Modelleri
tığ işi Bebek Patiği Modelleri
yapımı kolay Bebek Patiği Modelleri
yeni Bebek Patiği Modelleri
yepyeni Bebek Patiği Modelleri

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili