Yeni Oya Modelleri Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Oya Modelleri Örnekleri

0

Oya modelleri dendiği zaman genel olarak akla ilk gelen şey genç kızların çeyizlikleri oluyor. Bu yazımız da ise marifetli olan kadınlarımız tarafından yapılan birbirinden güzel ve değişik oya modellerini sizlere sunacağız. Paylaşmış olduğumuz modellerin hepsinin de yapımı merak etmeyin çok basittir. Tabi eğer oya modelini nasıl yapılacağını biliyorsanız o zaman hiç zorlanmadan burada örnekleri de kolayca yapabilirsiniz.

2022 Oya Modelleri Örnekleri

Oya Modelleri Örnekleri ve Tasarımları

Her bayanın kendine göre yapmış olduğu bir model vardır ve herkesin yaptığı tasarım da farklıdır. Bu yüzden yeni sezona özel olarak hamarat kadınlarımız tarafından beğenilen ve en çok yapılanları seçerek sayfamıza yer verdik. Oya yapacağınız zaman mutlaka havlu kenarının , yazmaların veya bohçaları göz önünde bulundurup renk biçimini sağlayıp ona göre yapmanız çok önemlidir.

Genel olarak baktığımız zaman hanımlar oya modeli yapıldığı zaman en çok verilen şekil çiçek ile hayvan figürleri olduğunu görüyoruz.

Örnek verecek olursak siz eğer genç kızınızın çeyizine havlu kenarı , yemeni yapacaksanız kenarlarını süslemek için çiçek desenli oyalardan yararlanarak örgünüzü daha güzel hale getirebilirsiniz.

Tabi sadece çiçek ile hayvan figürü değil aynı zaman da papatya ve vazoyu andıran biçimlerde de örnekler yapılmaktadır. Zaten merak etmeyin 2022 yılında en çok sevilen ve rağbet gören modelleri sizlerle paylaştık. Aralarından en çok sevdiğiniz modeli yapmış olduğunuz havlu kenarına , yemeniye , tülbente yapabilirsiniz.

2023 Oya Modelleri Örnekleri
en güzel Oya Modelleri Örnekleri
farklı Oya Modelleri Örnekleri
güzel Oya Modelleri Örnekleri
kolay Oya Modelleri Örnekleri
Oya Modelleri Örnekleri 2022
Oya Modelleri Örnekleri 2023
Oya Modelleri Örnekleri
yepyeni Oya Modelleri Örnekleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir