Yeni Sezona Özel Kanaviçe Pike Takımı Kanaviçe Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Sezona Özel Kanaviçe Pike Takımı Kanaviçe Örnekleri

0

Yeni sezona özel olarak yapılan kanaviçe pike takımlarını ve kanaviçe örnekleri ile karşınızdayız. Yaşı küçük olan kişiler belki bunları hatırlamaz fakat yaşı 25’ten büyük olanlar geçmiş zamanlarda yapılan annelerimizin veya anneannelerimizin ellerinde kasnak ve iğnesiyle beraber kanaviçe işlerlerdi. Eski zamanlar da kanaviçe sade olarak yapılırdı fakat şimdi kullanımı değişip yerini kanaviçe pike takımı olarak aldı.

Bebek kanaviçe pike takımı modelleri

Artık günümüzde birçok kişi kanaviçe takımlarını kullanmıyor fakat kullanılmayan kanaviçeler özenli bir şekilde kumaşlarla birleştirilince o zaman ortaya hem harika pike takımı çıkıyor hem de kullanılmayan kanaviçeler değerlendirilmiş oluyor bu sayede. Eğer sandıklarınızda bekletmiş olduğunuz hatıralarınız varsa o zaman onları bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Çeyizlik için pike takımı arıyorsanız Buradan ulaşıp kendinize göre en güzel modeli bulabilirsiniz.

EL İŞİ KANAVİÇE PİKE TAKIMI

Hamarat kadınlarımız tarafından el emeği olarak yapılan kanaviçe modelleri usta ellerle yapılarak kumaşa geçiş yapıyor. Hem modellerin hepsi birbirinden farklı hem de herkesin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Tabi bu geçiş işlemini sadece hamarat kadınlarımız değil sizler de evinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dantelli kanaviçe pike takımı örnekleri

KANAVİÇE PİKE TAKIMI MODELLERİ

Bizler de bu yazımızda sizlere yardımcı olabilmek için kanaviçe pike takımlarında en çok beğenilen ve bizim de hoşumuza giden modelleri sizlerle paylaştık. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız ve sandık altlarında artta kalan kanaviçeleriniz varsa bunları pike takımı ile birleştirip değerlendirebilirsiniz.

Kanaviçeden yapılan pike takımlarını ise isteyenler sade isteyenler de renkli bir şekilde işlemeler yapabilir. Burada karar hanımlar tamamen sizlere kalmıştır.

Güzel ve hoş kanaviçe pike takımlarını satın almak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kanaviçe pike takımı modelleri
Kanaviçe pike takımı örnekleri
Kanaviçe pike takımı
Kanaviçe pike takımları
Satenli kanaviçe pike takımı örnekleri
Şık kanaviçe pike takımları
Zarif kanaviçe pike takımı örnekleri

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir