En Güzel Desenli Kare Lif Modelleri Yeni Sezon
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel Desenli Kare Lif Modelleri Yeni Sezon

0

Lif modellerinde günümüzde en çok tercih edilenler arasında desenli kare lif modelleri yer almaktadır. Daha önce sitemizde sizler için çok güzel lif modellerini paylaşmıştık fakat bu seferki paylaşacağız lifler yeni sezona damgasını vuracak kare liflerdir.

Hem çeyizlik hem de günlük kullanım için en çok tercih edilenler arasında kare lifler gelmektedir. Kare lifler diğer lif çeşitlerine göre yapım ve dokumalar konusunda farklılık göstermektedir. Fakat hoş bir görünüme sahip olduğundan dolayı kare lifler özellikle çeyizlik bakımından sıkça tercih ediliyor.

yepyeni Kare Lif Modelleri

ÇEYİZLİK KARE LİF MODELLERİ GELİN DAMAT

Çeyizlik olarak yapılan lifler arasında en popüler olanı gelin ve damat desenli lif modelleri olmaktadır. Yani sizler çeyizlik için kare lif yapacaksanız desen olarak mutlaka gelin damat şeklinde olanı yapmanız daha iyi seçim olacaktır. Tabi sadece gelin damat lifler değil aynı zaman da üzerine çiçek desenli veya hayvan desenli olan modeller de günümüzde sık sık yapılmaktadır. Eğer çeyizlik için değil de günlük kullanım için yapacaksanız o zaman çiçek desenli modellerini tercih edebilirsiniz.

Kare Lif Modelleri gelin damat

KOLAY KARE LİF MODELLERİ

Kare lif modellerini yapacak olan hamarat kadınlarımız ise modeli yapmadan önce en kolay modeli aratıp karşısına çıkan kolay modeli seçip yapmaya başlarlar. Bizde herkes daha kolay bir şekilde kare lifini yapsın diye en kolay yapılan kare lif örneklerini sizlerle paylaştık.

Kare lifinizi yaptıktan sonra isteyen bayanlar kenarlarına püskül yapabilir ya da farklı şekillerde tığ ile süslemeler yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz çeyizlik için yapmayacaksanız o zaman tek renk değil de rengarenk şeklinde model de işleyebilirsiniz.

yeni Kare Lif Modelleri

LİF FİYATLARI 2021

El emeği olarak yapılan lif modelleri günümüzde çok fazla. Sizler dilerseniz kendiniz yapmak yerine dışarıdan hazır olarak da güzel lifler bulup temin edebilirsiniz. El emeği olarak satılan liflerin fiyatları 15 TL’den başlıyor 80 TL kadar çıkıyor. Satın almak isteyen bayanlarımız ise BURADAN satın alabilirler.

Daha fazla lif çeşitlerine bakmak için BURAYA tıklayıp ulaşabilirsiniz.

kolay Kare Lif Modelleri
Kare Lif Modelleri
Kare Lif Modelleri 2021
güzel Kare Lif Modelleri
gelin damat Kare Lif Modelleri
farklı Kare Lif Modelleri
en güzel Kare Lif Modelleri
değişik Kare Lif Modelleri
çeyizlik Kare Lif Modelleri
basit Kare Lif Modelleri
2021 Kare Lif Modelleri
İlginizi Çekebilir