Bayan El Örgüsü Kolay Örgü Çorap Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan El Örgüsü Kolay Örgü Çorap Modelleri

0

Şuanda içerisinde bulunmuş olduğumuz sıcak günleri geride bırakıyoruz ve örgü çorap modelleri şimdiden hamarat kadınlarımız tarafından kış için yapılmaya başlandı. Sizler de biliyorsunuz ki her kış olduğu zaman kadın erkek veya çocuk demeden marifetli kadınlar tarafından örgü çoraplar örülmeye başlıyor. Bu yıl ise yapılan en güzel ve yapımı da kolay olan el örgüsü çorap modellerini sizlerle paylaştım.

2021 Örgü Çorap Modelleri

Eski zamanlardan beri yaşlı teyzelerimizin ellerinde örgü işi görürüz değil mi ? İşte örgü işi eski zamandan günümüze kadar gelişerek gelmiştir. Her sene de örgü çeşitlerinde daha yenisi eklenerek moda olmaya başlıyor. Sizlerle paylaşmış olduğumuz örgü çorap modellerini ise ister tığ işi isterseniz de şiş ile kolayca yapabilirsiniz.

İçindekiler

KOLAY ÖRGÜ ÇORAP MODELLERİ

Örgü çorap modelleri marifetli bayanlarımızın ellerinde şekillenip ortaya harika desenlerde modeller çıkıyor. Fakat birçok bayan kendi el emeği ile yapmak yerine dışarıdan hazır çorapları satın almak istiyor. Ne kadar kalın olursa olsun hazır çoraplar hiçbir zaman el emeği ile yapılan örgü çorapların önüne geçemez.

basit Örgü Çorap Modelleri

Hazır çoraplar çok soğuk havalarda ayağınızı pek fazla koruyamaz fakat el örgüsü ile yapılan çoraplar daha kalın olduğundan dolayı havalar çok soğuk olsa bile ayağınızı her şekilde soğuklardan korur. Bizde zaten herkes daha kolay yapabilmesi için en kolay örgü çorap modellerini sizlerle paylaştık. Az bir şey örgü işini bilseniz bile burada bulunan modellerin hepsini kolayca yapabilirsiniz.

çok güzel Örgü Çorap Modelleri

DESENLİ ÖRGÜ ÇORAP MODELLERİ

Eski zamanlarda örgü çoraplar yapılacağı zaman sade olarak yapılırdı fakat şimdiler de yapılan çoraplar o kadar renkli ve desenli ki insan gördüğü zaman zaten hemen yapmak istiyor. Hem kadınlar hem erkekler hem de bebekler için her çeşit model bulunmaktadır. Sizler ister kendinize yapın ister eşinize isterseniz de bebeğiniz varsa ona. Ama bebeğiniz varsa ilk önce ona yapmak daha mantıklı olacaktır. O zaman değerli hanımlar 2021 ve 2022 yıllarına özel olarak örülen birbirinden güzel ve şık örgü çorap modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Umarım paylaşmış olduğumuz örnekleri beğenirsiniz.

en yeni Örgü Çorap Modelleri
farklı Örgü Çorap Modelleri
güzel Örgü Çorap Modelleri
kolay Örgü Çorap Modelleri
Örgü Çorap Modelleri 2021
Örgü Çorap Modelleri basit
Örgü Çorap Modelleri kolay
Örgü Çorap Modelleri
yeni Örgü Çorap Modelleri
yepyeni Örgü Çorap Modelleri

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir