Bayanlar İçin Harika El Emeği Örgü Şal Modelleri 2023
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayanlar İçin Harika El Emeği Örgü Şal Modelleri 2023

0

Örgünün kullanım alanı biliyorsunuz ki çok fazladır ve bunlardan bir tanesine örnek verecek olursak örgü şal modelleri diyebiliriz. Örgü şal modelinin yapımı gerçekten çok basittir ve örgü işini bilen her bayan bunları kolayca yapabilir. Şal yapılırken dümdüz örülür ve kesme arttırma yapılmaz.

2022 Örgü Şal Modelleri

Hem Angora ip hem de numaralı şişler kullanılarak örülür. İlk olarak 4 ilmek atılarak başlanır ve sonrasında 10 ilmeğe gelene kadar her sırada 1 olmak suretiyle ilmek arttırılır. Şimdi 10 ilmeğe geldiğiniz zaman ise bir ajur oluşturmaya başlamalısınız. Sonra sıra sonuna kadar yapın.

Başta yer alan ilmek 7 ilmeğe düştüğün de ise yeni bir ajur yapacaksınız ve 2 ajur kalınca bitmiş olacak. Bu şekilde istediğiniz uzunluğa gelene kadar devam edebilirsiniz. Bittiği zaman da isterseniz köşelerini yuvarlak ve içi dolu olarak süslemeler şeklinde yapabilirsiniz.

2023 Örgü Şal Modelleri

Esintilere Karşı Şallar

İlk olarak şunu söylemek istiyoruz ki her bayan şalı çok sever ve özellikle sonbahar mevsimin de şallar kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Ama birçok kadın da şal seçimin de bir hayli zorlanmaktadır. Çünkü o kadar desenlerde , renkler de şallar var ki gerçekten seçim yapmak epey bir zorlaşıyor.

Bizde el emeği göz nuru olan ve 2023 yılına özel olarak hamarat kadınlarımızın yapmış olduğu harika şal modellerini sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Modellerimizin hepsi de gerçekten çok güzel ve yapımı da basittir. Dilerseniz istediğiniz modeli seçerek hemen örmeye başlayabilirsiniz.

basit Örgü Şal Modelleri
bayan Örgü Şal Modelleri
farklı Örgü Şal Modelleri
güzel Örgü Şal Modelleri
kadın Örgü Şal Modelleri
kışlık Örgü Şal Modelleri
kolay Örgü Şal Modelleri
Örgü Şal Modelleri 2022
Örgü Şal Modelleri 2023
Örgü Şal Modelleri kolay
Örgü Şal Modelleri
son moda Örgü Şal Modelleri
yeni Örgü Şal Modelleri
yepyeni Örgü Şal Modelleri

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir