İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler
 1. Anasayfa
 2. Güncel Bilgiler

İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler

0

Bu makalemizde ilişkinizi kurtarmak için yapmanız gerekenler nelerdir bunu inceleyeceğiz. İlişki biliyorsunuz ki hem bayan hem de erkek için önemli şeylerden birisidir. İlişki esnasında sevgi ve bağ çok olmasına rağmen bazı konularda yapılan hatalar yüzünden ilişkilerde problemler olabilir veya ayrılıklarla sonuçlanıyor. Fakat sizlere vereceğimiz hem kadın hem de erkekler için bilgiler sayesinde ilişkinizi kurtarabileceksiniz.

İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler

Kadınlar İlişkiyi Kurtarmak İçin Neler Yapabilir

 • Erkekler genel olarak bayanların narin olan yapısını kabullenir. Yani kadın bazı şeylerde hata yapsa bile bu durumu göz ardı etmeniz gerekiyor. Her zaman kaba sözlerden ve davranışlardan kaçının.
 • Hatayı yapan taraf kadın ise o zaman kadının bu durumda hatasını anlatan bir mesaj veya konuşma yapması gerekiyor. Karşı tarafa kendisini ne kadar iyi anlatırsa o kadar iyi sonuçlanır.
 • Bazı konularda hata yapılsa bile insan her zaman değerli bir varlıktır. Biliyorsunuz ki hatasız kul olmaz. Bu yüzden yalvarma gibi durumlara kadar gidilmesi pek iyi davranış değildir. Bu durum da ilişkiyi kurtarmak için hatalı olan kişi üzerine düşen görevi yerine getirmeli ve onu dinlemelidir.
 • Bazı kadınlar ilişki kurtarmak için kıskandırma gibi yollara başvururlar fakat bu durum hiçte sağlıklı değildir. Her zaman empati kurun ve ona göre hareket edin.
İlişkinizi Kurtarmak neler yapılmalı

Erkekler İlişkiyi Kurtarmak İçin Neler Yapabilir

 • Hem erkek hem de kadın her zaman olaylara farklı açılardan bakarlar. Kadına her zaman onun gözünden bakabildiğinizi ve onu anlayabildiğinizi hissettirmeniz gerekiyor.
 • Her iki taraftan kim hata yaparsa hatanın yapıldığına dahil anlaşılmalı ve bir daha yapılmaması konusunda birbirinize güven vermeniz gerekiyor.
 • Kızgınlık veya kavga bile olsa kadınlar her zaman erkekleri yanlarında daha güçlü görmeyi ister. Özür dileme gibi şeyler yapılabilir fakat erkekler genelde onurlu olduğundan dolayı yalvarma gibi şeylere kadar gidilmemelidir.
 • Bazı durumlarda ise araya zaman koyarak işim içerisine özlem girince hatalar da kolay bir şekilde affedilmeye başlar. Kendinize böyle bir fırsatta verebilirsiniz.
 • En kolay affetme şekillerinden birisi de kadınlar en çok hediyeleri sever. İlişkinizi kurtarmak için kadınınıza güzel ve değerli bir mekanda buluşarak ona hediye verebilirsiniz.


Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir