Rüyada Yabancı Ülke Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Ülke Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada yabancı ülke görmek ne anlama gelir , birden fazla şans elde edeceğinize , hayatınızda çok önemli değişiklerin olacağına ve hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızın değişmesine delalet eder. Rüyada görülen yabancı ülke , iş yaşantınızda çok farklı taktikler yaparak ilerleyeceğinize , hedeflerinizin dışında kariyer yapacağınıza , şimdiki hayatınıza göre daha iyi bir yaşantınızın olacağına , birden fazla yeni başlangıçlar yapacağınıza , umudunuzu hiçbir zaman yitirmeyeceğinize , hayattan keyif alacağınıza delalet eder.

Rüyada Yabancı Ülke Görme

Başka rüya yorumcularına göre ; Eğer sıkıntılarınız varsa bunları atlatacağınıza , umudunuzu tam kaybedeceğiniz zaman alacağınız bir güzel haberden dolayı hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağınıza , hem kendinizi hem de ailenizi tekrardan manevi olarak kalkındıracağınıza ve daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

İçindekiler

RÜYADA YABANCI ÜLKEYE GİTMEK

Rüyada yabancı ülkeye gitmek , yakın zaman içerisinde çok farklı ortamlara girmeye başlayacağınıza ve gireceğiniz bu ortamlarda size gelecek olan güzel tekliflere , iş yaşantınızda sizi uzun zamandır takip eden birisinden iş teklifi alacağınıza ve feraha kavuşacağınıza yorulur. Gideceğiniz ülke eğer temiz ve modernse o zaman yaşayacağınız güzel gelişmelerden dolayı mutlu olacağınıza , her ortamda huzurlu olmaya alamet eder. Fakat gideceğiniz yer kötüyse o zaman yapacağınız tercihlerinizin size faydadan çok zarar vereceğine ve bir an önce eski halinize dönmek isteyeceğinize rivayet edilir.

RÜYADA YABANCI ÜLKEDEN GELENLERİ GÖRMEK

Rüyada yabancı ülkeden gelenleri görmek , hiç bilmediğiniz durumlar içerisinde olacağınıza ve gireceğiniz bazı ortaklıklardan dolayı neyin ne olacağını bilmeden hareket edeceğinize , bu rüya aslında kişi için uyarıdır yani bir şey yapacağınız zaman çok iyi düşünmeli ve iyi araştırmalar yaparak hareket etmeniz gerekiyor. Yeni taşınacağınız insanlara güvenmeden ortak hareket etmemeniz gerektiğine alamet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir