Rüyada Fondöten Görmek Almak Ve Sürmek
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Fondöten Görmek Almak Ve Sürmek

0

Rüyada fondöten gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da hem kendiniz hem de mesleğiniz için bazı gelişimlerde bulunmaya , sıkıntılı zamanlardan kurtulup aydınlık geleceğe gireceğinize işaret eder. Aynı zaman da şuanda çalışmış olduğunuz iş konusunda önemli kararlar vereceğinize , büyük toplantılar içerisin de olacağınıza ve gireceğiniz bu toplantılar da ise en baş köşede sizin olacağına , her alanda başarılar elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Fondöten Görmek Almak Ve Sürmek

Rüyada Fondöten Sürmek

Rüyada fondöten sürdüğünüzü gördüyseniz , Hem size çok fazla şey katacak olan organizasyonlarda bulunacağınıza hem de çok keyif alacağınıza rivayet edilir. Bunun yanı sıra bulunacağınız organizasyonda mutlu olup gurur duymaya , kendinizi her alanda çok şanslı hissetmeye alamet eder.

Rüyada Fondöten Almak

Rüyada fondöten aldığını görmek genel olarak iş yaşantınız da neyi bekliyorsanız onun yakın zaman içerisin de gerçek olacağına , kariyeriniz de planlamış olduklarınızı gerçekleştireceğinize , her gün bir sonraki güne göre daha çok başarılı olacağınıza , çalışmalarınızın çevrenizdeki insanlar tarafından beğenilip takdir göreceğinize işaret eder.

Rüyada Yüze Fondöten Sürmek

Rüyada yüze fondöten sürdüğünü görmek , çok kısa zaman içerisin de karşınıza çıkacak olan büyük fırsatlara ve bu fırsatları eğer doğru bir şekilde değerlendirirseniz o zaman çok iyi yerlere geleceğinize , yüksek mertebelere ulaşacağınıza ve başarılarınıza başarı katacağınıza delalet eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da duyacağınız bir laftan dolayı içinizi kıpır kıpır olacağına , arka arkaya çok güzel gelişmelerin olacağına ve sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya yorulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir